رویارویی دوباره نخودی با برنده باروز – جزئیات خبر

0 14

رویارویی دوباره نخودی با برنده باروز – جزئیات خبر


کد خبر : 1950317 |
21 تیر 1402 ساعت 22:57 |
7.9K بازدید |

1
دیدگاه

مصاف جوان با زاندانبود مغولی


با انجام قرعه‌کشی آخرین تورنمنت رنکینگ‌دار اتحادیه جهانی، 7 کشتی‌گیر کشورمان حریفان خود را در بوداپست شناختند که محمد نخودی در صورت کسب برد در مبارزه اولش، در دور دوم حریف مارستلر آمریکایی است.

رویارویی دوباره نخودی با برنده باروز

به گزارش “ایستگاه 3” و به نقل از تسنیم، رقابت‌های بین المللی کشتی جام آندره پولیاک و رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی از فردا (پنج‌شنبه) در شهر بوداپست مجارستان برگزار می‌شود.
قرعه نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:
در وزن 57 کیلوگرم که 17 نفر حضور دارند، احمد محمدنژاد جوان پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف زاندانبود از مغولستان می رود. میلاد والی‌زاده نیز پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با لهر از آلمان کشتی می‌گیرد. نمایندگان کشورمان تا دیدار فینال رو در روی یکدیگر قرار نمی‌گیرند.

در وزن 70 کیلوگرم که 14 شرکت کننده دارد، امیرمحمد یزدانی در دور نخست به مصاف آنتال از مجارستان می‌رود و در صورت غلبه بر این حریف در دور دوم با برنده مباره میان توکتومابتوف از قرقیزستان و آنچوگین از قزاقستان مبارزه می‌کند. در آنسوی جدول محمد بخشی در دور نخست به مصاف کوسیاک از اوکراین می‌رود و در صورت پیروزی در این مبارزه، در دور دوم با برنده کشتی میان حسین از مصر و کولیس از کانادا مصاف می‌دهد. دو نماینده کشورمان تا دیدار فینال به هم برخورد نمی‌کنند.

در وزن 79 کیلوگرم که با حضور 16 نفر برگزار می‌شود، محمد نخودی در دور نخست به مصاف مارشل از اتریش می‌رود و در صورت گذر از این حریف در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان ساری از ترکیه و مارستیلر از آمریکا می‌رود. در همین گروه علی سوادکوهی در دور اول با دومانیتسکی از اوکراین کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی میران آوتاندیل کنتچادزه از گرجستان و لوکاس از مجارستان می رود. دو نماینده کشورمان تا مرحله نیمه نهایی با هم برخورد نخواهند کرد.

نخودی و سوادکوهی سال گذشته هم در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی، به تورنمنت تونس اعزام شدند و هر دو نیز با مارستلر آمریکایی کشتی گرفتند که نخودی موفق شد با امتیاز بالا مارستلر را شکست دهد. مارستلر امسال در فاینال ایکس آمریکا جردن باروز را شکست داد و صاحب دوبنده وزن 79 کیلوگرم تیم ملی این کشور شد.

در وزن 92 کیلوگرم که با حضور 7 کشتی گیر و به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود، امیرعلی آذرپیرا در گروه اول به مصاف میرانی مایسورادزه از گرجستان، دنیس شالیوک از اوکراین و زاهید والنسیا از آمریکا می‌رود.

بر اساس برنامه اعلام شده مسابقات اوزان 57، 65، 74، 86، 92، 97 و 125 کیلوگرم کشتی آزاد روز پنج‌شنبه، رقابت‌های اوزان 61، 70 و 79 کیلوگرم روز جمعه برگزار می‌شود.

گفتنی است این مسابقات بعنوان مرحله نهایی چرخه انتخابی تیم ملی در اوزان 57، 70 و 79 کیلوگرم محسوب می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.