زومر در راه اینتر: جانشینم را بخرید

0 22

زومر در راه اینتر: جانشینم را بخرید


کد خبر : 1953375 |
06 مرداد 1402 ساعت 04:30 |
403 بازدید |

0
دیدگاه

یکی باید بیاید که تو بتوانی بروی


اینتر با یان زومر به توافق رسیده و حال منتظر چراغ سبز بایرن مونیخ است تا این دروازه‌بان به ایتالیا برود.

زومر در راه اینتر: جانشینم را بخرید

به گزارش “ایستگاه 3″، این دروازه‌بان سوئیسی به مدت شش ماه نفر اول چارچوب دروازه بایرن مونیخ بود و حالا با شروع فصل جدید و بازگشت احتمالی مانوئل نویر، او می‌داند که دیگر انتخاب اول تیم خواهد بود. زومر علاقه دارد که گلر شماره یک باشد، نه یک بازیکن جانشین و سران بایرن همان‌طور که اولی هوینس گفته است، به این خواسته او احترام می‌گذراند. اما این تیم به چند دلیل نیاز دارد که احتیاط کند.

با وجود علاقه و جاه‌طلبی شدید نویر برای بازگشتن به زمین، تیم پزشکی بایرن نمی‌خواهد ریسکی در این زمینه بکند و آن‌ها معتقدند که نباید عجله کرد.

از طرف دیگر با جدایی زومر، تنها نویر و اسون اولریش برای حفاظت از دروازه بایرن مونیخ باقی می‌مانند و باوارایی‌ها پیش از نشان دادن چراغ سبز برای فروش زومر، نیاز دارند که با یک گلر دیگر قرارداد امضا کنند.

1851315

اینتر در حال حاضر دروازه‌بان اصلی ندارد و حاضر است مبلغ مورد نیاز برای انتقال این دروازه‌بان را پرداخت کند.

زومر با بایرن یک قرارداد دو ساله بسته است، ولی سران بایرن نمی‌خواهند روی آن پافشاری کنند و سد راه رفتن این دروازه‌بان 34 ساله شوند. اما آن‌ها ابتدا به یک جایگزین نیاز دارند. به همین علت برخی این احتمال را بیان کرده‌اند که زومر با یک قرارداد قرضی از بایرن مونیخ جدا شود.

به هر حال قرارداد نویر و اولریش تا سال 2024 به پایان می‌رسد و الکساندر نوبل در همان زمان از اشتوتگارت بازمی‌گردد. و این یعنی بایرن مونیخ نهایتا تا زمستان باید در باره برنامه‌هایش در این پست تصمیم بگیرد. در اصل انتظار می‌رود نویر برای چند سال دیگر در بایرن باقی بماند، ولی بدین منظور لازم است که دوباره به شرایط فیزیکی مناسب برسد. و در آن صورت عادلانه است که زومر چراغ سبز بایرن برای رفتن به اینتر را دریافت کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.