ستاره‌ها پای کلاس درس سرمربی موفق(عکس) + خبر جدید

0 22

ستاره‌ها پای کلاس درس سرمربی موفق(عکس) + خبر جدید


کد خبر : 1951217 |
26 تیر 1402 ساعت 11:47 |
2.4K بازدید |

1
دیدگاه

ساکت الهامی با تیم جدیدش زندگی می‌کند


تصاویری که از تمرینات مس رفسنجان منتشر می‌شود، انگیزه بالای ساکت الهامی را برای کسب موفقیتی دیگر در تیم جدید به خوبی نشان می‌دهد.

ستاره‌ها پای کلاس درس سرمربی موفق(عکس)

به گزارش “ایستگاه 3″، ساکت الهامی به عنوان یکی از سرمربیان موفق فوتبال ایران، در 4 فصل گذشته موفق شده دو جام قهرمانی حذفی را به دست بیاورد و جزو معدود مربیانی است که توانسته در سال‌های اخیر جام بگیرد. او حالا در مس رفسنجان به دنبال تکرار موفقیت‌های قبلی است.

الهامی که از حدود یکماه پیش هدایت مس را برعهده گرفته، در این مدت سعی کرده با برنامه‌ریزی خوب و تمرینات سطح بالا نارنجی‌پوشان را در مسیر پیشرفت قرار بدهد. در حالی که برخی تیم‌های لیگ برتری هنوز اردویی نداشتند و بازی تدارکاتی چندان خوبی برگزار نکرده‌اند، مسی‌ها با برنامه‌ریزی الهامی دو اردو در سرچشمه و ارمنستان داشتند و دو بازی تدارکاتی خوب با تیم‌های سطح بالای ارمنی برگزار کردند.

1898854

نکته قابل توجه انگیزه بالا و روحیه خوب الهامی و همکارانش برای کسب نتایج مطلوب با مس رفسنجان است. تصاویری که از تمرینات پیش‌فصل مس منتشر می‌شود، حس و حال خوب الهامی را از کار کردن با نارنجی‌های فوتبال به تصویر می‌کشد. مثل عکسی که در آن چهره های آشنا و مطرح مس روی زمین چمن نشسته‌اند و الهامی روی تخته وایت‌برد به صورت تئوری و با انرژی زیاد مشغول یادآوری نکات فنی به آنها است.

او که در گذشته سوابق زیادی در کار کردن با ستاره‌های بزرگ فوتبال مثل مسعود شجاعی، اشکان دژاگه، احسان حاج‌صفی، علیرضا حقیقی و… را دارد حالا در مس رفسنجان نیز تلفیقی از نفرات جوان و البته ستاره‌های سرشناس را دورهم جمع کرده و با مدیریت منطقی و درست آنها را در مسیر منتهی به کسب نتایج خوب سوق می‌دهد.

بی‌شک با این شرایط خوب مسی‌ها برای شروع مقتدرانه لیگ برتر از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد و در این راه نقش الهامی و دستیارانش که آنها نیز تجربیات ارزشمندی دارند، غیرقابل انکار است.

1898855

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.