ستاره بارسا خودش را نامزد کاپیتانی کرد: مهم هستم!

0 12

ستاره بارسا خودش را نامزد کاپیتانی کرد: مهم هستم!


کد خبر : 1952146 |
30 تیر 1402 ساعت 20:11 |
7.5K بازدید |

6
دیدگاه


بارسلونا بعد از جدایی سرخیو بوسکتس باید پیش از شروع فصل آینده کاپیتان جدیدش را معرفی کند.

ستاره بارسا خودش را نامزد کاپیتانی کرد: مهم هستم!

به گزارش “ایستگاه 3″، بازوبند کاپیتانی بارسلونا یکی از باارزش‌ترین بازوبندهای دنیای فوتبال است. علت این است که این بازوبند سال‌هاست که بر بازوی تعدادی از اسطوره‌های دنیای فوتبال بسته شده است؛ ستاره‌های بزرگی مثل کارلس پویول، ژاوی، آندرس اینیستا، لیونل مسی، جرارد پیکه و سرخیو بوسکتس.

همه این ستاره‌ها که در سال‌های گذشته بازوبند کاپیتانی بارسا را به بازو بستند بازیکنانی بودند که محصول آکادمی باشگاه بودند. آخرین کاپیتان از این نسل سرخیو بوسکتس بود که در پایان فصل گذشته با بلوگرانا خداحافظی کرد و بازیکن آزاد شد. همان‌طور که انتظار می‌رفت، بوسکتس راهی اینترمیامی شد تا به هم‌تیمی سابقش، لیونل مسی، ملحق شود.

1900376

حالا بارسلونا به یک رهبر جدید نیاز دارد تا در فصل آینده بازوبند کاپیتانی را به بازو ببندد. بیشتر هواداران بارسا با توجه به سنت این باشگاه انتظار دارند بازوبند در اختیار کسی قرار بگیرد که سالها در تیم حضور داشته و دست‌پرورده لاماسیا است. به همین خاطر در بارسلون همه منتظرند تا بازوبند را بر بازوی سرخی روبرتو ببینند.

اما معمای کاپیتانی بارسا ابعاد دیگری هم دارد. رونالد آرائوخو، مدافع اروگوئه‌ای بلوگرانا، که به دلیل تعصبی که به باشگاه کاتالان نشان داده محبوبیت ویژه‌ای بین هواداران دارد خودش را به صراحت برای به دست آوردن بازوبند نامزد کرده است. او در پاسخ به سوالی درباره احتمال کاپیتان شدنش گفت: “از اینکه کاپیتان شدن من در بارسا یک احتمال است افتخار می‌کنم. ولی این تصمیمی نیست که در اختیار من باشد. باید به بازیکنانی که بیشتر از من اینجا بوده‌اند احترام بگذاریم. من چه بازوبند را به دست بیاورم یا نه خودم را یک رهبر بالفطره می‌دانم. من احساس می‌کنم در بارسا مهم هستم و فکر کنم سال گذشته همه این را دیدند. ما باید فصل بهتری نسبت به سال گذشته داشته باشیم”.

1900374

آرائوخو از سال 2018 به بارسلونا پیوسته است. او تا امروز 113 بازی با پیراهن بلوگرانا انجام داده و فصل آینده در قلب خط دفاعی بارسا هم‌بازی جدیدی به نام اینیگو مارتینز خواهد داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.