ستاره ممنوعه بایرن اینجا تمرین می‌کند (عکس) + خبر جدید

0 13

ستاره ممنوعه بایرن اینجا تمرین می‌کند (عکس) + خبر جدید


کد خبر : 1952227 |
31 تیر 1402 ساعت 11:20 |
1.7K بازدید |

0
دیدگاه


مانوئل نویر با وجود شروع تمریناتش نمی تواند بایرن مونیخ را در هفته های نخست بوندس لیگا همراهی کند.

ستاره ممنوعه بایرن اینجا تمرین می‌کند (عکس)

به گزارش “ایستگاه 3″، بایرن مونیخ این روزها در حالی برای شروع فصل جدید آماده می شود که هنوز مانوئل نویر را در کنار خود ندارد. این دروازه‌بان دوران نقاهت بعد از مصدومیت را پشت سر گذاشته اما فعلا به صورت انفرادی تمرین می کند.

روز گذشته نشریه بیلد در یک گزارش جنجالی اعلام کرد که حراست کمپ تمرینی بایرن مونیخ به خبرنگارش اجازه تهیه خبر، فیلمبرداری و عکاسی از تمرینات مانوئل نویر را نداده است.

ملی‌پوش باتجربه بایرن مونیخ در تعطیلات زمستانی فصل گذشته دچار شکستگی استخوان پا در حین اسکی شد و ادامه فصل را از دست داد. او بعد 7 ماه کم کم آماده حضور در میادین می شود اما گزارش های جدید حاکی از آن است که توماس توخل او را در هفته های ابتدایی در اختیار نخواهد داشت.

1900545

نویر این روزها در تمرینات گروهی بایرن مونیخ دیده نمی شود. او همراه با میشائیل رشنر در یک زمین دیگر که مجاور زمین تمرین اختصاصی تیم است به تمرین می پردازد و هیچ خبرنگار و عکاسی نیز حق تصویربرداری از این تمرین را ندارد.

عکسی امروز در شبکه های اجتماعی دست به دست شد که نویر را در حال تمرین اختصاصی دو نفره نشان می دهد. او که انتظار چنین دوری طولانی مدتی از فوتبال را نداشت سعی می کند تا در ماههای نخست فصل جدید شرایط بازی را پیدا کرده و جایگاه خود در ترکیب بایرن را پس بگیرد.

1900544

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.