ستاره هلندی: معلوم نیست در یونایتد بمانم یا نه

0 14

ستاره هلندی: معلوم نیست در یونایتد بمانم یا نه


کد خبر : 1951828 |
29 تیر 1402 ساعت 10:04 |
307 بازدید |

0
دیدگاه


دنی فن دبیک اعتراف کرد احتمال جدایی او از منچستریونایتد در تابستان امسال وجود دارد.

ستاره هلندی: معلوم نیست در یونایتد بمانم یا نه

به گزارش “ایستگاه 3″، دنی فن‌ دبیک پس از 6 ماه دوری از میادین به ترکیب منچستریونایتد بازگشت و تایید کرد که احتمال جدایی او همچنان وجود دارد.

فن دبیک در اولین بازی پس از پیروزی مقابل بورنموث در ژانویه، روز گذشته تنها گل تیمش در برتری1-0 مقابل لیون در مورفیلد را به ثمر رساند.

هافبک 26 ساله هلندی یکی از بازیکنانی است که اریک تن هاخ مایل است آن را بفروشد و هافبک سابق آژاکس با قیمتی حدود 23.2 میلیون یورو برای سایر باشگاه‌ها در دسترس است.

1899888

فن دبیک پس از پیروزی در بازی دوستانه پیش فصل گفت:”در حال حاضر سخت است بگویم آینده من کجاست. بله [می‌توانم بمانم]، اما این احتمال وجود دارد که من یونایتد را ترک کنم، بنابراین همه چیز ممکن است. روی آمادگی جسمانی‌‌ام تا حد امکان تمرکز و تلاش می‌کنم. در فوتبال هرگز نمی‌دانید چه اتفاقاتی می‌افتد، مخصوصاً برای من. باشگاه‌های زیادی به دنبالم هستند اما روی آن تمرکز نمی‌کنم. به پوشیدن این پیراهن افتخار می‌کنم و هر روز متوجه این موضوع هستم. باید ببینیم چه اتفاقی می‌افتد.”

او درمورد بازگشت پس از یک مصدومیت طولانی مدت، گفت:”می‌دانم که این یک بازی دوستانه است اما لحظه ای بزرگ است و باعث می‌شود متوجه شوید که چقدر از فوتبال لذت می‌برید. از یک مصدومیت بزرگ برمی‌گردم، چند هفته است که تمرین کرده‌ام و اکنون در دقایق ابتدایی بازی می‌کنم. آمادگی کافی دارم و هنوز باید ادامه دهم و تا جایی که ممکن است سخت تمرین کنم.”

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.