ست‌کیچ: تنیسورهای ایران پتانسیل بالایی دارند – جزئیات خبر

0 8

ست‌کیچ: تنیسورهای ایران پتانسیل بالایی دارند – جزئیات خبر


کد خبر : 1952603 |
01 مرداد 1402 ساعت 20:54 |
1.9K بازدید |

0
دیدگاه


تنیسور بوسنیایی و حریف تمرینی جوکوویچ که برای کمک به ملی‌پوشان کشورمان در رقابت‌های دیویس کاپ به تیم ملی ایران ملحق شده در خصوص آخرین شرایط خود به صحبت پرداخت.

ست‌کیچ: تنیسورهای ایران پتانسیل بالایی دارند

به گزارش “ایستگاه 3” به نقل از تسنیم، به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، ست‌کیچ که برای کمک به تیم ملی ایران در رقابت‌های دیویس کاپ حضور یافته با اشاره به شرایط خوب موجود تاکید کرد: در ابتدا باید از فدراسیون تنیس ایران به دلیل دعوتی که از من داشت تشکر کنم، واقعیت این است که پتانسیل و ظرفیت بسیار بالایی را در تیم ملی ایران می‌بینم و فکر می‌کنم شرایط خوبی حاکم است هرچند برای صعود کار بسیار سختی داریم چراکه تیم‌های دیگر نیز با آمادگی و تمام توان به میدان آمده‌اند.

این تنیسور بوسنیایی ادامه داد: جو خوبی در تیم ملی ایران حاکم است و همه اعضای تیم مانند برادر از یکدیگر حمایت می‌کنند، با این شرایط هر روز شانس ما برای موفقیت بیشتر می‌شود و من هم تلاش خود را خواهم کرد تا در موفقیت تیم ملی تنیس ایران سهیم باشم. 

حریف تمرینی جوکوویچ گفت: من تیم و بازیکنان تنیس ایران را دوست دارم،‌ همه تلاش من این است که بتوانم کمکی کرده باشم و برای همین خودم را به کلمبو رساندم. خوشبختانه فدراسیون تنیس ایران همه امکانات لازم را تدارک دیده و مشکلی از بابت پشتیبانی نداریم و تلاش خواهیم کرد تا به هدفی که داریم،‌ برسیم.

بعد از صحبت‌های حریف تمرینی جوکوویچ، محمدرضا توکلی سرمربی تنیس ایران با تاکید بر برنامه‌های فدراسیون و تیم ملی در آستانه آغاز رقابت‌های دیویس کاپ تاکید کرد: با توجه به شرایط آب‌وهوایی سریلانکا آخرین تمرینات خودمان را در ساری و پیش از اعزام برگزار کردیم تا بازیکنان در شرایط مشابهی آماده حضور در این رویداد شوند و خوشبختانه در این مدت نیز مشکلی نداشته و تنیسورهای کشورمان در سریلانکا تمرینات خود را به خوبی دنبال می‌کنند.

وی ادامه داد: در حال حاضر ملی‌پوشان کشورمان دو جلسه تمرینی را در دستور کار دارند و خودشان را آماده حضور در رقابت‌های دیویس‌کاپ می‌کنند، تا این لحظه همه تیم‌ها وارد شده‌اند و تنها تیم‌های مالزی و جزایر پاسفیک باید خودشان را به شهر کلمبو برسانند.  

سرمربی تیم ملی تنیس ایران تاکید کرد: در روزهای اخیر بازی سایر تیم‌ها را رصد کرده‌ایم و به نظر می‌رسد شرایط خوبی حاکم است، هدف ما صعود به پیش‌مقدماتی جهانی است و امیدواریم بتوانیم به این هدف خود دست یابیم. 

گفتنی است رقابت‌های دیویس کاپ از چهارم تا هفتم مردادماه در شهر کلمبو سریلانکا برگزار می‌شود که طی آن تیم‌های تنیس ایران، ویتنام، جزایر پاسفیک، اردن، عربستان، مالزی، سریلانکا و کامبوج در این رویداد حضور دارند.

همچنین با رایزنی‌های فدراسیون تنیس، ملی‌پوشان کشورمان یک هفته زودتر راهی سریلانکا شدند تا در این مدت در کنار ست‌کیچ، تنیسور بوسنیایی و حریف تمرینی جوکوویچ تمرینات خود را دنبال کنند.

شایان ذکر است رقابت‌های دیویس کاپ از چهارم تا هفتم مرداد ماه در شهر کلمبو برگزار می‌شود که طی آن تیم‌های تنیس ایران، ویتنام، جزایر پاسفیک، اردن، عربستان، مالزی، سریلانکا و کامبوج در این رویداد حضور دارند.

حمیدرضا نداف، سینا مقیمی، امیرحسین بادی، علی یزدانی و سامیار الیاسی ملی‌پوشان کشورمان در این رویداد هستند و محمدرضا توکلی و فرشاد صفتی نیز به عنوان سرمربی و سرپرست تیم اعزامی را همراهی می‌کنند.

 همچنین محرم خدایی، امید سوری و مهدی بهزادپور به عنوان مربی، دکتر توکلی به عنوان فیزیوتراپ و فرید یزدان یار به عنوان بدنساز ملی‌پوشان کشورمان را آماده حضور در این رویداد کردند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.