سفر نیمار به بارسلونا: آماده برای انتقال! (عکس) + خبر جدید

0 15

سفر نیمار به بارسلونا: آماده برای انتقال! (عکس) + خبر جدید


کد خبر : 1955261 |
14 مرداد 1402 ساعت 22:54 |
1.6K بازدید |

3
دیدگاه

رفیق لاپورتا این معامله را جوش می دهد


نیمار و پدرش که هم اکنون در اسپانیا حضور دارند با پینی زهاوی دیدار کردند.

سفر نیمار به بارسلونا: آماده برای انتقال! (عکس)

به گزارش “ایستگاه 3″، نام نیمار طی سال های اخیر در نقل و انتقالات تابستانی در کنار نام بارسلونا مطرح شده و تکرار آن به قدری بوده است که خیلی جدی گرفته نشود. این موضوع در فصل جاری اما حالتی جدی‌تر به خود گرفته و به گزارش موندو دپورتیوو، ستاره برزیلی در لیست خروجی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن قرار دارد و در صورت دریافت پیشنهاد خوب، مشکلی با جدایی‌اش وجود ندارد.

منابع نزدیک به باشگاه بارسلونا مدعی هستند که نیمار پیش از این یک بار به این باشگاه پیشنهاد شده است. ژاوی هرناندز و دستیارانش روی کیفیت فنی ستاره سابق آبی اناری‌ها شکی ندارند اما نگران بهم خوردن تعادل رختکن بعد از حضور نیمار هستند. شخصیت جنجالی نیمار که حواشی جزئی جدایی ناپذیر از آن است این نگرانی را به وجود آورده است.

1905721

عدم مقبولیت نیمار در نزد هواداران پاری‌سن‌ژرمن با وجود اینکه توسط خود این بازیکن مورد مهمی تلقی نشده اما او را بیش از پیش به جدایی و بازگشت به بارسلونا ترغیب می کند؛ اتفاقی که شاید در جریان سفر او و پدرش به بارسلونِ اسپانیا سرانجام نهایی شود.

عکسی در ساعات اخیر از نیمار منتشر شده که او را در کنار پدر و ایجنتش نشان می دهد که میهمان پینی زهاوی هستند؛ زهاوی که ایجنت نیمار است رابطه بسیار خوبی با خوان لاپورتا دارد و سعی می کند این رابطه دوستانه را به کلیدی برای حل معمای انتقال نیمار به بارسلونا تبدیل کند و سفر ستاره برزیلی با پدرش را با خاطره خوش به پایان برساند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.