سلام بر پرستاره‌ترین تراکتور تاریخ!

0 51

سلام بر پرستاره‌ترین تراکتور تاریخ!


کد خبر : 1955631 |
16 مرداد 1402 ساعت 15:06 |
6.7K بازدید |

32
دیدگاه

مدعی قهرمانی از پنجره وارد می‌شود


انتشار اخباری مبنی بر بسته بودن پنجره تراکتور و عدم استفاده از بازیکنان جدید صحت ندارد.

سلام بر پرستاره‌ترین تراکتور تاریخ!

به گزارش ایستگاه 3، باشگاه تراکتور با ارسال مدارک مربوط به انتقال پول به حساب باشگاه یونیورسیتاتئا، مبدا گوستاوو واگنین، بازیکن برزیلی خود، با تمامی نفرات در اولین مسابقه خود در رقابت‌های لیگ برتر در دیدار مقابل سپاهان حضور پیدا خواهد کرد.

با توجه به اینکه طبق قوانین جدید فیفا موضوع مسدودی پنجره با پرداخت مبلغ رفع می‌شود، تراکتور صبح امروز اقدام به تسویه حساب با باشگاه این بازیکن برزیلی کرده و با ارسال مدارک مالی و تایید آن از سوی طرف اول، رفع مسدودی رخ خواهد داد و تراکتور در این فصل با تمامی نفرات لیگ را شروع خواهد کرد.

1906403

در حال حاضر تراکتوری‌ها با حضور تمامی نفرات در تبریز به تمرین مشغول هستند و آماده‌اند تا در سفر به اصفهان لیگ را آغاز کند. آنها همچنین در هفته دوم لیگ به مصاف پرسپولیس خواهند رفت.

تراکتور پس از مسابقه با تیم مس رفسنجان و پیروزی در این بازی دوستانه، تمرینات خود را در حالتی سبک‌تر دنبال کرده تا نفرات برای دیدار حساس مقابل سپاهان در حداکثر آمادگی باشند.

1906404

با توجه به خریدهای پرتعداد این فصل و در شرایطی که به نظر می‌رسید آنها یک مهاجم ایرانی (آرمان رمضانی) یا یک دروازه‌بان (امیر عابدزاده) را به نفرات خود اضافه کنند اما ظاهرا فعلا پرونده نقل و انتقالات تراکتور بسته شده است، مگر آنکه قانون عجیب سازمان لیگ درباره خارجی حساب کردن لژیونرها به کلی برداشته شده و تراکتور بتواند از سهمیه خارجی خود برای استخدام یک مهاجم جدید استفاده کند؛ چیزی که برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا به آن نیازمند است.

حضور بازیکنان اسمی در این پنجره نقل و انتقالاتی و جذب ستارگانی مثل شجاع خلیل‌زاده، امیرحسین حسین‌زاده، عارف آقاسی، مهدی شیری، سید مهدی حسینی و … پرستاره‌ترین تراکتور تاریخ را ساخته و آنها با رضایت حداکثری هواداران از عملکرد زنوزی و تیمش در فصل تابستان پای به رقابت‌ها خواهند گذاشت.

1906405

اینطور به نظر می‌رسد که تراکتور امسال رکورد هوادار ره نیز در لیگ برتر فوتبال ایران بشکند و ورزشگاه‌ یادگار در تمام مسابقاتی که این تیم پرستاره میزبان آن است، مملو از تماشاچی باشد. اتفاقی که تنها در فصل اول حضور تراکتور رخ داده و آنها را بلافاصله بدل به یکی از قطب‌های اصلی فوتبال ایران کرد؛ اتفاقی که یک موهبت بزرگ برای لیگ فوتبال ایران به شمار می‌آید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.