سلیمانی: می‌خواهیم در بانکوک قدرت‌نمایی کنیم – جزئیات خبر

0 23

سلیمانی: می‌خواهیم در بانکوک قدرت‌نمایی کنیم – جزئیات خبر


کد خبر : 1954364 |
10 مرداد 1402 ساعت 16:59 |
5.5K بازدید |

1
دیدگاه

به دنبال گزینش برترین‌ها هستیم؛


فروزان سلیمانی، سرمربی تیم ملی فوتسال زنان از انگیزه بالا برای درخشش در مسابقات داخل سالن بانکوک می‌گوید.

سلیمانی: می‌خواهیم در بانکوک قدرت‌نمایی کنیم

به گزارش “ایستگاه 3”، ظهر امروز اسامی نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی فوتسال زنان اعلام شد تا بعد از حدود یک سال وقفه، اعضای تیم ملی فوتسال زنان دوباره کنار هم دیده شوند. فروزان سلیمانی، سرمربی تیم ملی فوتسال زنان در همین خصوص گفت: پس از چند ماه تعطیلی لیگ فوتسال بانوان، اولین اردوی انتخابی را از 18 مرداد ماه آغاز می‌کنیم تا بازیکنان را ارزیابی کرده و برترین‌ها را انتخاب کنیم.
او ادامه داد: برنامه‌ریزی که برای حضور در رقابت‌های داخل سالن آسیایی در بانکوک داشتیم این بود که از مرداد ماه اردوهای تدارکاتی خود را آغاز کنیم. خوشبختانه با حمایت کمیته بانوان و مسئولین فدراسیون فوتبال، برگزاری اردوهای تدارکاتی و آماده‌سازی این تیم در دستور کار قرار گرفته است.

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان در ادامه گفت: هدف ما از برگزاری اردوهای انتخابی و تدارکاتی، گزینش برترین بازیکنان است تا با برنامهپریزی کامل، روند آماده سازی تیم به جهت شرکت در رقابت‌های داخل سالن آسیایی در بانکوک شکل گیرد.

1904136

سلیمانی همچنین در خصوص جوانگرایی در تیم ملی فوتسال زنان گفت: در نخستین اردوی انتخابی و اردوهای دیگر بازیکنان جوانی را دعوت می‌کنیم تا محک بخورند. در کنار باتجربه‌های تیم باید جوانان و بازیکنان با انگیزه نیز حضور داشته باشند تا تیم با شاکله‌ای از ملی پوشان جوان و با تجربه در عرصه بین المللی حضور داشته و موفق باشد.

سرمربی تیم ملی فوتسال زنان صحبت‌های خود را اینطور به پایان رساند: در حال حاضر اردوهای انتخابی را برگزار و درخواست انجام بازی‌های دوستانه با تیم‌های قدر داریم تا بتوانیم از عنوان قهرمانی در آسیا و همچنین کسب بهترین نتیجه و عملکرد در رقابت‌های داخل سالن آسیایی در بانکوک دفاع کنیم. هدف ما حضوری پرقدرت در پیکارهای فوق بوده و با حمایت مسئولین فدراسیون و تلاش‌های شبانه روزی به آن خواهیم رسید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.