سپاهان زیر بار هنانوف نمی‌رود

0 44

سپاهان زیر بار هنانوف نمی‌رود


کد خبر : 1951036 |
25 تیر 1402 ساعت 14:18 |
17.8K بازدید |

18
دیدگاه


خبرنگار ایستگاه 3 مطلع شد تحرکاتی برای انتقال وحدت هنانوف به سپاهان ایجاد شده است.

سپاهان زیر بار هنانوف نمی‌رود

به گزارش “ورزش‌سه”، در پی درج این شایعه نقل و انتقالاتی مدیر رسانه‌ای سپاهان اقدام به انتشار توئیتی کرد و پیشنهاد و درخواست رسمی باشگاه برای جذب این بازیکن را رد کرده است.

هنانوف به همراه منوچهر صفروف دو بازیکن استقلال تاجیکستان بودند که در ابتدای لیگ بیست و یکم به اردوی سرخپوشان اضافه شدند، اما این روزها یحیی گل‌محمدی برخلاف میل باطنی‌اش در حال خالی کردن لیست 19 ساله بزرگسالان است و در این بین هنانوف هم که یک سال دیگر با سرخ‌ها قرارداد دارد، در لیست مازاد سرمربی پرسپولیس قرار گرفته است.

جدایی هنانوف از پرسپولیس سبب شده تا شایعاتی پیرامون آینده این بازیکن تاجیکستانی شکل بگیرد و پس از اینکه خبرنگار ورزش‌سه مطلع شد تحرکاتی برای انتقال این مدافع به سپاهان وجود دارد، خبری در این خصوص منتشر شد. البته پس از انتشار این خبر مدیر رسانه‌ای باشگاه سپاهان کلیت این خبر و علاقه باشگاه سپاهانی برای جذب این مدافع تاجیک را تکذیب کرده است.

سپاهان در پنجره تابستانی لیگ بیست و سوم در بخش دفاعی اقدام به جذب هادی محمدی و تمدید قرارداد با نیلسون جونیور برزیلی کرده، تا در کنار محمد دانشگر و سیاوش یزدانی چهار مدافع میانی باتجربه را در اختیار داشته باشد. ضمن اینکه مورایس در این پست محمد روح‌الامین از بازیکنان آکادمی باشگاه را نیز به تمرینات تیم بزرگسالان فراخوانده و این بازیکن در اردوی ترکیه هم حضور  داشته است. همچنین در پست دفاع راست که دیگر پست تخصصی هنانوف به شمار می‌رود، رامین رضائیان یک سال دیگر با سپاهانی‌ها همکاری خواهد داشت و آریا یوسفی نیز به عنوان جایگزین او فعالیت می‌کند و احتمالا به همین دلیل هم بوده که باشگاه سپاهان علاقه‌‎ای به جذب مدافع پرسپولیس نشان نداده و این موضوع را تکذیب کرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.