سکوت ستاره سیتی در مورد پپ شکست

0 17

سکوت ستاره سیتی در مورد پپ شکست


کد خبر : 1950010 |
20 تیر 1402 ساعت 13:08 |
2.6K بازدید |

0
دیدگاه

اضافه وزن نداشتم ولی سرمربی چنین نظری داشت!


کالوین فیلیپس بعد ماهها، سکوت خود را در مورد اظهارات جنجالی پپ گواردیولا شکست.

سکوت ستاره سیتی در مورد پپ شکست

به گزارش ایستگاه 3، کالوین فیلیپس، ملی‌پوش منچسترسیتی، بعد از بازگشت از جام جهانی قطر با تنبیه غیرمنتظره پپ گواردیولا مواجه شد. این اتفاق که دی ماه سال گذشته رخ داد و سرمربی سیتی با رسانه ای کردن دلیل بازی ندادنش به فیلیپس باعث ایجاد جنجال شد.

پپ در مورد غیبت فیلیپس مقابل لیورپول گفته بود:« فیلیپس مصدوم نیست. او در حالی برگشت که اضافه وزن داشت. من دلیل این اتفاق را نمی‎‌دانم. او در شرایطی برنگشت که بتواند در کنار بازیکنان تمرین کند و در ترکیب سیتی به میدان برود.» این اظهارات با انتقادات زیادی مواجه شد و خیلی ها سرمربی سیتی را به خاطر افشای بی مورد اسرار تیمی سرزنش کردند.

فیلیپس بعد از آن اتفاقات هیچ گاه نتوانست جایی در تفکرات پپ داشته باشد و در کل فصل تنها 12 بار برای سیتی به میدان رفت. او در گفت و گوی اخیر خود با یک شبکه تلویزیونی سکوت خود را بعد از ماهها شکست و در مورد اتفاقات آن دوران صحبت کرد:

1896869

این نظر پپ بود
راستش را بخواهید تحمل این حرف ها کمی سخت بود. چرا که خیلی سر و صدا کرد و افراد زیادی در موردش صحبت کردند. می دانم که سرمربی تیم فقط نظراتش را گفته و من هم به آن احترام می گذارم.

اضافه وزن نداشتم!
من اضافه وزن نداشتم اما خب شاید سرمربی تیم دیدگاه دیگری داشته است. به همین دلیل قبول کردم و با تلاش زیاد خود را به لیست تیم در بازی بعدی (لیدزیونایتد) رساندم و روی نیمکت بودم. بعد از آن تا آخر فصل آمادگی خود را حفظ کردم و هر لحظه مهیای حضور در میدان بودم.

1896870

می خواهم بیشتر بازی کنم
این تنها یک مورد از چالش هایی بود که من با آن مواجه بودم و بعدا در این مورد بیشتر خواهید شنید. من انتظار ندارم که همیشه فیکس باشم اما تلاشم را برای این کار می کنم. دوست دارم بیشتر بازی کنم، تلاش کنم و برنده شوم. اما می دانم که کار سختی دارم و امیدوارم فصل آینده شرایط بهتری داشته باشم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.