شانس طلای پاراآسیایی نیازمند یک جفت کفش! – جزئیات خبر

0 12

شانس طلای پاراآسیایی نیازمند یک جفت کفش! – جزئیات خبر


کد خبر : 1955528 |
16 مرداد 1402 ساعت 08:37 |
748 بازدید |

4
دیدگاه


شانس کسب مدال طلا بازی‌های پاراآسیایی هانگژو چین با بیان این که با کفش پاره تمرینات خود را پیگیری می‌کنم، می‌گوید: هر چقدر از مسوولین درخواست کمک برای خرید کفش جدید می‌کنم تنها به من وعده و وعید می‌دهند.

شانس طلای پاراآسیایی نیازمند یک جفت کفش!

به گزارش”ایستگاه 3″ و به نقل از ایسنا، مهرداد مرادی دونده کم بینا کلاس T۱۲ اظهار کرد: نزدیک به ۲ ماه به بازی‌های پاراآسیایی هانگژو چین زمان باقی مانده است و همچنان با کفش پاره در رشته ۱۰۰ و ۴۰۰ متر در حال آماده سازی خود برای بازی‌های پاراآسیایی هانگژو چین هستم. بارها در این خصوص به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان مراجعه و درخواست کمک برای خرید یک کفش تخصصی کردم اما همیشه با یک “چَشم” به من وعده و وعید دادند که حمایتم می‌کنند اما هیچ وقت به قول خود عمل نکردند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا شما تحت حمایت فدراسیون نابینایان و کم‌بینایان یا کمیته ملی پارالمپیک نیستید؟ گفت: شانس کسب مدال طلا بازی‌های پاراآسیایی هانگژو چین هستم و فدراسیون و کمیته ملی پارالمپیک تا جایی که بتوانند حمایت لازم را از من می‌کنند اما حقوقی که دریافت می‌کنم در حدی نیست که با آن یک کفش تخصصی دو که چیزی حدود ۲۰ میلیون تومان است تهیه کنم و مجبورم با کفش پاره بدوم. متاسفانه اداره کل ورزش و جوانان استان همدان هیچ حمایتی از مدال آوران نابینا و کم‌بینا نمی‌کند و حتی تمام هزینه‌ها از جمله تهیه مکمل، ایاب و ذهاب و … را خودم پرداخت می‌کنم.

این دونده نابینا در پاسخ به این سوال که آیا هیات دوومیدانی نابینایان و کم‌بینایان استان همدان نیز از مدال آوران استان حمایت نمی‌کند؟ افزود: ۴ ماه است که اداره کل ورزش و جوانان استان حساب هیات را به دلیل حسابرسی بسته و هیچ پولی ندارد که به ورزشکاران این استان پرداخت کند و تمام هزینه‌ها بر عهده‌ی ورزشکار است.

مرادی اضافه کرد: بعد از مسابقات جهانی مراکش که سال گذشته برگزار شد و در دوی ۱۰۰ و ۴۰۰ متر طلا گرفتم تمریناتم را به صورت غیرمتمرکز در استان همدان پیگیری کردم و در بدترین شرایط که کفش‌هایم برای دو کاملا پاره شده است در حال آماده‌سازی خود برای شرکت در بازی‌های پاراآسیایی هانگژو چین هستم. مسوولین انتظار طلا از من دارند اما واقعا با کفش پاره چطور می‌توانم بدوم تا طلا کسب کنم.

وی در پایان در پاسخ به این پرسش که آیا مشکل خود را با مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان بازگو کردید یا خیر؟ گفت: بعد از مسابقات انتخابی پارادوومیدانی که اردیبهشت در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب برگزار شد به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان رفتم تا حقیقی مدیرکل را ببینم اما اجازه ندادند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.