شرمنده مردم شدیم اما همه تلاش‌مان را کردیم – جزئیات خبر

0 27

شرمنده مردم شدیم اما همه تلاش‌مان را کردیم – جزئیات خبر


کد خبر : 1949671 |
19 تیر 1402 ساعت 03:53 |
4.9K بازدید |

0
دیدگاه


دانش دوست، دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال ایران می‌گویو همه بازیکنان و اعضای کادر فنی تلاش خود را کردند اما نشد که پیروز شویم.

شرمنده مردم شدیم اما همه تلاش‌مان را کردیم

به گزارش “ایستگاه 3″، تیم ملی والیبال ایران از ساعت صفر امروز (دوشنبه 19 تیر) در آخرین بازی خود در هفته سوم لیگ ملت‌ها به مصاف کوبا رفت و سه بر دو مغلوب حریف شد.

احسان دانش‌دوست در پایان این مسابقه تلخ گفت: بازی خوبی بود. از آنجایی که همه می‌دانند متاسفانه سرمربی و آنالیزور را در کنار تیم نداشتیم، این اتفاق کار را برای تیم ایران سخت کرد. در بازی گذشته هم حاجی پور، شریفی و کریمی دچار مصدومیت شدند. اواخر ست چهارم بازی امروز هم موسوی از ناحیه انگشت دچار مصدومیت شد.

وی ادامه داد: جانانه جنگیدیم، اما نشد که به پیروزی برسیم. به تمام بازیکنان و اعضای کادر فنی خسته نباشید می‌گویم. شرمنده مردم شدیم، آنها بسیار حمایت کردند، اما بدانند که بازیکنان هم تمام تلاش خود را به کار گرفتند. امیدوارم در مسابقات بعدی بتوانیم جبران کنیم.

تیم ملی والیبال ایران در چهارمین بازی خود در هفته سوم لیگ ملت‌ها به مصاف کوبا رفت و سه بر دو مغلوب این تیم شد تا لیگ ملت‌ها 2023 را با دو برد، ده باخت و کسب 11 امتیاز به پایان برساند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.