شعار ایران: گریه در تمرین، خنده در زمین مسابقه! – جزئیات خبر

0 54

شعار ایران: گریه در تمرین، خنده در زمین مسابقه! – جزئیات خبر


کد خبر : 1951168 |
26 تیر 1402 ساعت 01:23 |
3.8K بازدید |

6
دیدگاه

حالا می‌خندیم چون بهترین بودیم؛


دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال جوانان ایران گفت: شعار تیم این بود که در تمرین گریه کنیم و در روز مسابقه بخندیم. حالا می‌خندیم چون بهترین بازی خودمان را به نمایش گذاشتیم.

شعار ایران: گریه در تمرین، خنده در زمین مسابقه!

به گزارش “ایستگاه 3″، مبین نصری که یکی از ستاره‌های ایدان بود، پس از قهرمانی تیم ملی جوانان در مسابقات مردان زیر ۲۱ سال جهان گفت: خدا را شکر که توانستیم عنوان قهرمانی را به دست بیاوریم. برای کسب این مدال طلا، زحمات زیادی کشیدیم.

گزارشگروی در ادامه گفت: از زمانی که با تیم نوجوانان ایران به عنوان سومی جهان دست پیدا کردیم، فقط به دنبال قهرمانی در رده جوانان بودم و سرانجام به لطف خدا و همت بازیکنان قهرمان این تورنمنت شدیم.

گزارشگردریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال جوانان ایران گفت: خوشحالم که به عنوان یکی از بهترین بازیکنان این مسابقات انتخاب شدم. برای رسیدن به این نقطه زحمات زیادی کشیدم. یک سال تمام به این موضوع فکر می‌کردم که بتوانم عنوان بهترین دریافت کننده جهان را به دست بیاورم. خدا را شکر که مزد زحمات خود را گرفتیم.

گزارشگرنصری در مورد کسب قهرمانی گفت: تک تک بازیکنان تیم هر آنچه در توان داشتند برای کسب پیروزی و قهرمانی ارائه دادند. شعار تیم این بود که در تمرین گریه کنیم و در روز مسابقه بخندیم. حالا می‌خندیم چون بهترین بازی خودمان را به نمایش گذاشتیم.

گزارشگرنصری در پایان گفت: جای یوسف کاظمی در این قهرمانی کاملاً خالیست. او می‌توانست یکی از بهترین بازیکنان سرعتی جهان شود. بازیکنان ایران به خاطر یوسف هم قسم شده بودند که قهرمان جهان شویم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.