شفاف‌سازی فدراسیون والیبال درباره شنبه حساس – جزئیات خبر

0 12

شفاف‌سازی فدراسیون والیبال درباره شنبه حساس – جزئیات خبر


کد خبر : 1951776 |
28 تیر 1402 ساعت 22:31 |
16K بازدید |

9
دیدگاه

آقای داورزنی تصمیم آخر را می‌گیرد


میلاد تقوی، دبیر کل فدراسیون والیبال در گفت و گو با ایستگاه 3 درباره جلسه مهم روز شنبه توضیح داد.

شفاف‌سازی فدراسیون والیبال درباره شنبه حساس

به گزارش “ایستگاه 3″، میلاد تقوی، دبیرکل فدراسیون والیبال در خصوص جلسه هفته آینده کمیته فنی و نتایج اخیر تیم ملی والیبال با خبرنگار ما گفت‌وگو کرد. او در ابتدا گفت: ما روز شنبه جلسه‌ای با اعضای محترم کمیته فنی برگزار می‌کنیم برای نقد و بررسی وضعیت تیم ملی والیبال بزرگسالان و جوانان. حتما در این جلسه مشکلات را شفاف بررسی می‌کنیم و نتیجه را بعد از شنیدن گزارش سرمربی‌های این دو تیم، به کمیته فنی اعلام می‌کنیم.

گزارشگراو در مورد حمایت از کادر فنی ایرانی بیان کرد: نگاه فدراسیون والیبال حمایت از کادر فنی تیم‌های ملی است به ویژه کادر فنی ایرانی تیم ملی اما این نگاه تاثیری در بررسی مشکلات به صورت منطقی ندارد. نگاه ما کم کردن نقاط ضعف و زیاد کردن نقاط قوت است. تیم ملی جوانان اتفاق بزرگی را رقم زدند و منطقی‌ست که ازشان تقدیر و تشکر بشود اما حضورشان در کمیته فنی، فقط تعریف و تمجید نیست. همانطور که ما در باخت‌ها دنبال نقاط ضعف می‌گردیم، در پیروزی‌ها هم باید دنبال نقاط قوت خود باشیم و به آن توجه کنیم. نباید نتیجه جلسه را پیش‌قضاوت کنیم. باید وارد جلسه بشویم، آدم‌های کارکشته‌ای که سالیان سال تجربه ارزشمندی در والیبال دارند و ما امروز به صورت پیش‌بینی نمی‌توانیم اظهار نظر کنیم.

گزارشگرتقوی در مورد اینکه آیا نتایج جلسه کاملا علنی می‌شود یا خیر گفت: قاعدتا نتیجه جلسه کمیته فنی، خدمت ریاست محترم فدراسیون اعلام می‌شود‌. حتما نظر کارشناسی عزیزان درمورد نقاط قوت و ضعف بررسی می‌شود اما شاید بیان همه جزییات، صلاح و عقلانی نباشد. در هیچ جای دنیا نقاط قوت و ضعف موارد خصوصی تیم ملی به صورت علنی اعلام نمی‌کنند. یک سری نقاط قوت و ضعفی هست که قابل لمس است اما مسائل خصوصی تیم ملی با توجه به رویداد پیش‌رو، اعلام کردنش منطقی نیست. 
کمیته فنی در حصوص عزل و نصب اعضای کادر فنی تصمیم نمی‌گیرد. کمیته فنی تصمیم‌ ساز است نه تصمیم گیرنده. ما به وسیله کمیته فنی بررسی می‌کنیم که چه تصمیمی گرفته بشود.

1899812

گزارشگراو ادامه داد: قطعا تصمیم در خصوص عزل و نصب کادر فنی در تمام رده‌های تیم ملی، قانونا و منطقا مربوط به ریاست محترم فدراسیون است. اگر من به عنوان دبیر فدراسیون، آقای داورزنی، مرادی، کارخانه و عزیزان دیگر نظری هم داشته باشند، در نهایت تصمیم اصلی را رئیس فدراسیون می‌گیرد. ما به عنوان مشورت به صورت فنی و منطقی نقاط قوت و ضعف را بررسی می‌کنیم و بی‌شک این موضوع ضامن یک تصمیم قطعی نیست اما مطمئنا تاثیرات بسیار سازنده‌ای در تصمیم‌گیری دارد.

گزارشگردبیر کل فدراسیون در مورد حضور داورزنی در این جلسه گفت: آقای داورزنی به عنوان رئیس جلسه حضور خواهند داشت. آقای داورزنی در سال‌های گذشته نشان دادند که همیشه برای نظر اعضا احترام قائل بودند و به همین دلیل جلسه کمیته فنی تشکیل می‌شود‌. خیلی از عزیزان توقع داشتند که فدراسیون موضع‌گیری سریعی در بحث تیم های ملی داشته باشد اما منطقی این بود که ما صبور باشیم تا بازی‌ها به اتمام برسد و جلسه کمیته فنی تشکیل شود تا بعد از آن دکتر داورزنی در این خصوص تصمیم بگیرند. موضع کمیته فنی در تصمیم‌گیری آقای دکتر داورزنی تاثیرگذار خواهد بود اما تصمیم‌گیری همان روز اتفاق نخواهد افتاد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.