شگفتی در شانگهای: آلکاراس حذف شد – جزئیات خبر

0 18

شگفتی در شانگهای: آلکاراس حذف شد – جزئیات خبر


کد خبر : 1971960 |
19 مهر 1402 ساعت 19:33 |
7.6K بازدید |

13
دیدگاه


کارلوس آلکاراس در مرحله یک هشتم نهایی مسترز شانگهای توسط گریگوری دیمیتروف حذف‌ شد.

شگفتی در شانگهای: آلکاراس حذف شد

به گزارش “ایستگاه 3”، کارلوس آلکاراس که به نظر می‌رسد از مصدومیتی در ناحیه ران پای چپش رنج می‌برد، با ارائه یک نمایش ضعیف‌تر از حد انتظار، در مرحله یک هشتم نهایی مسترز شانگهای مقابل دیمیتروف مجارستانی در سه ست شکست خورد.

با این شکست، در اتفاقی نادر، در بین هشت بازیکن باقی مانده، تنها آندره روبلف رنکینگ بین ۱-۱۰ دارد و هفت بازیکن دیگر، همگی خارج از ده نفر برتر هستند. و حتی فابیان ماروژان، جزو ۳۲ سید اصلی این مسابقات نبوده و به جمع هشت بازیکن برتر راه یافته است. این یکی از ضعیفترین یک هشتم‌ نهایی‌های مسابقات مسترز در سال‌های اخیر بوده است.

1938793

به نظر می‌رسد در آستانه مسابقات تور نهایی بازیکنان برتر بیشتر تمرکز خودشان را روی تورنمنت تورین قرار داده‌اند و بازیکنان دیگر هم یا به دلیل مصدومیت و یا فشار‌های ذهنی ناشی از فصل طولانی دیگری در دنیای تنیس، در شرایط مناسبی قرار ندارند و این مسئله عرصه را برا بازیکنان جوانی چون بن شلتون، اوگو اومبر و سباستین کردا فراهم می‌کند تا بتوانند با اولین قهرمانی در یک مسترز ۱۰۰۰ امتیازی، وجهه خود را در دنیای تنیس عوض کنند. اما از سوی دیگر برگزارکنندگان این رقابت‌ها با حذف چهره‌های سرشناس نگران وضعیت بلیت فروشی و استقبال تماشاگران هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.