شگفتی شبانه: دربی بزرگ میلان و اینتر بر سر طارمی! + خبر جدید

0 22

شگفتی شبانه: دربی بزرگ میلان و اینتر بر سر طارمی! + خبر جدید


کد خبر : 1950750 |
24 تیر 1402 ساعت 02:01 |
4.2K بازدید |

0
دیدگاه

اگر لوکاکو نیاید، اینزاگی مهاجم ایرانی را می‌خواهد


خبرنگاران ایتالیایی از دربی سخت میان اینتر و میلان برای جذب مهدی طارمی خبر می دهند.

شگفتی شبانه: دربی بزرگ میلان و اینتر بر سر طارمی!

به گزارش “ایستگاه 3″، بدون شک مهدی طارمی پرخبرترین تابستان دوران حرفه ای خود را تجربه می کند. مهاجم ایرانی به بزرگترین باشگاه های اروپایی نظیر منچستریونایتد، میلان، رم و مارسی لینک شده است و حالا جدیدترین انتقال احتمالی او روی میز است، یک گزینه هیجان انگیز: اینتر میلان.

قرارداد قرضی روملو لوکاکو با اینتر به پایان رسیده و تاکنون مذاکرات با چلسی برای دائمی کردن این انتقال بی نتیجه بوده است. تیم لندنی باید سریعا پرونده مهاجم بلژیکی را ببندد اما اینتر حاضر نیست برای این بازیکن مبلغی بیش از 30 میلیون یورو را بپردازد و چلسی نیز تمایلی به انتقال قرضی بیگ روم ندارد و تنها در ازای نزدیک به 40 میلیون یورو، حاضر است این بازیکن را بفروشد.

1898086

حالا آنگونه که پاسکواله گوارو خبرنگارن نزدیک به باشگاه اینتر به رسانه Fcinter1908 گفته است، اصطکاکی میان اینتر و لوکاکو به وجود آمده است. این خبرنگار گفته است: بنظر میرسد عامل اصلی چرخش لوکاکو، اختلاف نظر بین آسیلیو و این بازیکن بوده اما اینتر احتمال تغییر نظر مجدد لوکاکو را هنوز درنظر دارد. در غیر اینصورت گزینه آلترناتیو، مهدی طارمی است.

گوارو در ادامه مدعی شده که لوکاکو در روزهای اخیر پاسخ هیچ یک از کادر مدیریتی، اینزاگی و هم تیمی هایش را می داده و پس از چند روز، امروز پاسخ تماس هایش را داده که این موضوع باعث شده آسیلیو بابت رفتار بازیکن خشمگین شود و با او صحبت های پرتنشی داشته باشد. ولی باشگاه همچنان احتمال برگشت مهاجم بلژیکی را می دهد.

1898085

نکته جالب اینکه همزمان نیز جانلوکا دی مارزیو، دیگر خبرنگار معروف ایتالیایی از جدی بودن میلان برای جذب مهدی طارمی خبر داده است. دی مارزیو مدعی شده که میلان همزمان کار انتقال مهدی طارمی، آرنات دانجوما و تیجانی ریندرز را پیش می برد و قصد دارد این سه بازیکن را به خدمت بگیرد.

در روزهای گذشته نیز تمام نشریات ایتالیا اعلام کردند میلان فقط یک سهمیه برای جذب بازیکنان خارج از اتحادیه اروپا دارد و این تیم به دنبال جذب مهدی طارمی و ساموئل چوکوئزه، وینگر راست ویارئال است. در نتیجه روسونری باید انتخاب کند که مهاجم ایرانی را به خدمت بگیرد یا به سراغ بازیکن نیجریه ای برود که اکنون و طبق گفته های دی مارزیو، به نظر می رسد روسونری، طارمی را انتخاب کرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.