صدور مجوز مجمع فوق‌العاده در فاصله دو روز! – جزئیات خبر

0 11

صدور مجوز مجمع فوق‌العاده در فاصله دو روز! – جزئیات خبر


کد خبر : 1952729 |
02 مرداد 1402 ساعت 14:44 |
4.4K بازدید |

1
دیدگاه


مجمع فوق‌العاده فدراسیون دوومیدانی به منظور موافقت یا عدم موافقت اعضا با استعفای صیامی در حالی فردا برگزار می‌شود که مجوز برگزاری‌اش دو روزه صادر شده است!

صدور مجوز مجمع فوق‌العاده در فاصله دو روز!

به گزارش “ایستگاه 3” و به نقل از مهر، بیش از دو ماه از استعفای هاشم صیامی به دلیل ماجراهای مسابقه ماراتن شیراز می‌گذرد. به دنبال استعفای صیامی و موافقت وزیر ورزش افشین داوری سرپرست فدراسیون دوومیدانی شد.

در این مدت داوری دست به تغییرات زیادی در بدنه فدراسیون زد، به‌طوری‌که تنها در دو هفته شاهد ۱۷ انتصاب در این مجموعه بودیم تا شائبه تلاش برای حضور در انتخابات و کسب رأی مجدد برای وی مطرح شود و البته داوری در نشست خبری خود در پاسخ به این مسئله را تائید کرد.

طبق قوانین جدا از قبول استعفای صیامی از وزارت ورزش، این درخواست باید به تائید اعضای مجمع نیز برسد.

درحالی‌که این روزها شایعه استعفای سجادی از وزارت ورزش و جوانان قوت گرفته، وزارت ورزش با برگزاری مجمع فوق العاده فدراسیون دوومیدانی در فاصله کمتر از پنج روز موافقت کرده است!

بر اساس قوانین ۱۵ روز قبل از برگزاری مجمع اعضا باید از تاریخ برگزاری آن مطلع باشند و تایید این مجمع ۲۹ تیرماه و دعوت‌نامه آن ۳۱ تیرماه به دست اعضا رسیده و این اقدام غیرقانونی است.

به نظر می‌رسد وزیر ورزش و جوانان که خود از اهالی دوومیدانی است، قصد دارد هر چه زودتر تکلیف استعفای صیامی مشخص شود و زمینه برگزاری انتخابات را حتی در مسیری غیر متعارف فراهم کند.

با توجه به تحولات و سفرها و پیگیری‌های این روزهای افشین داوری بعید به نظر می‌رسد اعضا بخواهند با استعفای صیامی مخالفت کنند تا مسیر برای برگزاری انتخابات جدید هر چه سریع‌تر فراهم شود.

به اذعان کارشناسان ورزشی و اهالی دوومیدانی، این روزها ورزش مادر حال خوبی ندارد و برای تکرار روزهای خوبش نیاز به توجه، سرمایه‌گذاری و حمایت بیش از پیش مسئولان دارد و هر تصمیمی می‌تواند پیکر ورزش مادر را نحیف‌تر از قبل کرده و مسیر را برای رسیدن به موفقیت دورتر کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.