ضرر میلیونی که ویروس به بارسلونا زد

0 49

ضرر میلیونی که ویروس به بارسلونا زد


کد خبر : 1952511 |
01 مرداد 1402 ساعت 13:39 |
955 بازدید |

1
دیدگاه

گزارش مارکا


لغو بازی بارسا-یوونتوس در آمریکا به خاطر مشکل گوارشی چند بازیکن، به بارسلونا 2 میلیون یورو ضرر زده است.

ضرر میلیونی که ویروس به بارسلونا زد

به گزارش “ایستگاه 3″، تعلیق بازی با یوونتوس به دلیل ابتلا به ویروس گوارشی که تیم را درگیر کرده است، علاوه بر اینکه روی آمادگی بدنی این تیم در پیش فصل تاثیر منفی می گذارد، از نظر مالی نیز ضرر بزرگی به باشگاه خواهد کرد. 

لغو بازی، ناگزیر هزینه هایی دارد. بلیت‌های فروخته شده پس داده می شوند و روی قضیه تبلیغاتی نیز اثر منفی خواهد گذاشت. قرارداد با اسپانسر نیز تحت الشعاع قرار گرفت.

1894816

خوان لاپورتا (رئیس بارسا) دیروز توضیح داد که اقداماتی را انجام دادند تا بازی را در روز دوشنبه برگزار کنند، اما این غیرممکن بود. ورزشگاه محل بازی، دوشنبه درگیر یک رویداد دیگر خواهد بود و امکان برگزاری بازی میسر نیست.

البته کاتالان ها مجبور نخواهند بود به برگزارکنندگان مسابقه غرامت بدهند، زیرا آنها برای یک چنین وضعیت ناخواسته ای از قبل بیمه شده شده بودند.

1900833

البته اگر در مورد پول تزریقی به باشگاه صحبت کنیم، اوضاع تغییر می کند. و این است که قبل از تور، محاسبه ای که ادر باشگاه انجام شده این است که تور آمریکا حداقل 12 میلیون سود خواهد داشت، با این اوصاف، تخمین زده می‌شود که بارسا به دلیل این اتفاق، دو میلیون یوروی ضرر خواهد کرد. نکته ای که به ویژه با در نظر گرفتن وضعیت اقتصادی موجود اهمیت بالایی دارد.

در هر صورت، باشگاه امروز بیانیه ای منتشر کرد و اطمینان دارد که بازی پنجشنبه مقابل آرسنال می تواند بدون مشکل برگزار شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.