عربستان دست بارسلونا را می‌گیرد + خبر جدید

0 14

عربستان دست بارسلونا را می‌گیرد + خبر جدید


کد خبر : 1955371 |
15 مرداد 1402 ساعت 14:00 |
1.9K بازدید |

2
دیدگاه

گزارش موندودپورتیوو


گروه‌های مالی عربستان سعودی سرمایه گذاری در بارسلونا را ​​مطالعه می کنند که می تواند کمک بزرگی برای این باشگاه مقروض باشد.

عربستان دست بارسلونا را می‌گیرد

به گزارش “ایستگاه 3″، چندین گروه مالی سعودی برای همکاری با باشگاه بارسلونا با توجه به پتانسیل آن و به عنوان راهی برای گسترش و تجارت خارج از کشورشان علاقه نشان داده اند.

وقتی نوبت به یافتن نقدینگی می‌رسد که اکنون به شدت بارسا به آن نیاز دارد، عربستان سعودی می‌تواند راه‌حلی مناسب باشد. طبق ادعای موندو دپورتیوو، چندین گروه عربستانی هستند که در حال ارزیابی وضعیت باشگاه بارسلونا هستند و به وارد کردن سرمایه به باشگاه کاتالان نگاه مثبتی دارند.

1892355

 فراموش نکنیم که خوان لاپورتا، رئیس‌ باشگاه، اخیرا به عربستان رفته بود و با رئیس فدراسیون فوتبال عربستان در ریاض دیدار کرد. البته در حال حاضر  هیچ تماس رسمی با باشگاه بارسلونا صورت نگرفته و همه چیز در حد رایزنی با نمایندگان باشگاه بوده است.
عربستان سعودی در حال حاضر نه تنها به دنبال تبدیل شدن به یک مرجع در فوتبال جهان با خرید چند بازیکن بزرگ و با هزینه میلیون دلاری است که به سرمایه گذاری در باشگاه های اروپایی نیز فکر می کند.

1905014

در واقع و با توجه به پتانسیل اقتصادی‌ای که دارند، آنها می خواهند به گسترش خود در سراسر جهان ادامه دهند و خارج از مرزهایشان تجارت کنند. بارسلونا اکنون هدف سعودی هاست و باید دید در ادامه دو طرف همکاری خواهند کرد یا خیر.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.