غیبت دانیال سهرابی و ایمن‌طلب در اردوی شیراز – جزئیات خبر

0 12

غیبت دانیال سهرابی و ایمن‌طلب در اردوی شیراز – جزئیات خبر


کد خبر : 1953106 |
04 مرداد 1402 ساعت 15:06 |
41 بازدید |

0
دیدگاه

آغاز اردوی بعدی با شناسایی ترکیب اصلی


دانیال سهرابی و سجاد ایمن‌طلب که باید روز هفدهم مرداد ماه برای تصاحب دوبنده وزن 72 کیلوگرم تیم ملی فرنگی روبه‌روی هم قرار بگیرند، در اردوی تیم ملی که از روز گذشته (سه‌شنبه) در شیراز آغاز شد، حضور ندارند.

غیبت دانیال سهرابی و ایمن‌طلب در اردوی شیراز

به گزارش “ایستگاه 3” و به نقل از تسنیم، از روز گذشته (3 مرداد) دور جدید تمرینات تیم ملی فرنگی بزرگسالان برای ایجاد تنوع در شیراز استارت خورد و تا سیزدهم مرداد ادامه خواهد داشت. پیش از آغاز این اردو رسماً از سوی فدراسیون کشتی اعلام شد که روز هفدهم مرداد ماه بین دانیال سهرابی نفر اول وزن 72 کیلوگرم تورنمنت مجارستان و سجاد ایمن‌طلب نفر اول چرخه وزن 72 کیلوگرم مسابقه انتخابی رو در رو برگزار می‌شود تا فرد برنده، صاحب دوبنده تیم ملی در این وزن شود.

با برگزاری این مسابقه انتخابی، ترکیب تیم ملی فرنگی برای شرکت در مسابقات جهانی 2023 بلگراد تکمیل خواهد شد.

پیش از این پویا دادمرز در 55 کیلو، مهدی محسن‌نژاد در 60 کیلو، ایمان محمدی در 63 کیلو، محمدرضا گرایی در 67 کیلو، محمدعلی گرایی در 77 کیلو، علیرضا مُهمدی در 82 کیلو، ناصر علیزاده در 87 کیلو، محمدهادی ساروی در 97 کیلو و امین میرزازاده در 130 کیلوگرم برای شرکت در مسابقات جهانی انتخاب شده بودند.

فردای برگزاری آخرین مسابقه انتخابی، دور جدید تمرینات فرنگی‌کاران برای شرکت در مسابقات جهانی بلگراد در کمپ تیم‌های ملی با حضور ترکیب اصلی آغاز می‌شود. برای آنکه شائبه‌ای در مورد برگزاری این انتخابی پیش نیاید، دانیال سهرابی و سجاد ایمن‌طلب در اردوی شیراز حضور ندارد و به‌صورت جداگانه و طبق برنامه خودشان تمرین می‌کنند.

سهرابی شاگرد فرزاد ایمانعلی‌زاده است و ایمن‌طلب شاگرد مجید رمضانی و مربیان هر دو کشتی‌گیر اکنون عضو کادر فنی تیم ملی بزرگسالان هستند. هرچند دو کشتی‌گیر مشکل وزنی ندارند، اما به نظر مسابقه با دو کیلوگرم ارفاق برگزار می‎‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.