فصل سخت برای توپخانه پرسپولیس + خبر جدید

0 9

فصل سخت برای توپخانه پرسپولیس + خبر جدید


کد خبر : 1955212 |
14 مرداد 1402 ساعت 19:50 |
1.9K بازدید |

2
دیدگاه


کمبود مهاجم در پرسپولیس می تواند یکی از نقاط منفی بارز آنها در بیست و سومین دوره رقابت های لیگ برتر باشد.

فصل سخت برای توپخانه پرسپولیس

به گزارش ایستگاه 3، بازی های پیش فصل پرسپولیس در حالی به پایان رسید که آمار گلزنی مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر و جام حذفی نگرانی های کادر فنی و هواداران این تیم را افزایش داد.
سرخپوشان پایتخت با پیروزی مقابل شمس آذر قزوین، استقلال خوزستان و پیکان مقابل نساجی مازندران به تساوی رسید و آخرین بازی دوستانه خود را مقابل فجر سپاسی شیراز با شکست پشت سر گذاشت.

بازی هایی که قطعا نتیجه اش برای یحیی گل محمدی مهم نبوده است اما آنالیزهای فنی لازم می تواند چراغ راه او و دستیارانش برای فصل فشرده و پر  از چالش بیست و سوم باشد.

جدایی عیسی آل کثیر و حضور لئاندرو پریرا و عیسی آل کثیر در لیست مازاد باعث شد تا مهدی عبدی تنها مهاجم تخصصی پرسپولیس باقی بماند. سرخ ها به جای سه مهاجم از دست رفته توانستند شهاب زاهدی را جذب کنند. ضمن اینکه علیرضا خدادادی پس از پشت سر گذاشتن مصدومیت تبدیل به یکی از امیدهای گلزنی سرخ ها شده بود اما او بار دیگر دچار آسیب دیدگی شده تا حضورش در هفته های نخست لیگ برتر غیرممکن شود.

خروجی بازی های پیش فصل پرسپولیس نشان از آمار اندک گلزنی مهاجمان تیمش دارد. مهدی عبدی و شهاب زاهدی وعلیرضا خدادی به همراه امید عالیشاه عناصر تهاجمی پرسپولیس محسوب می شوند که وظیفه بسیار دشواری برای دفاع از قهرذمانی های فصل گذشته و همچنین رقابت با تیم های قدرتمند و پرستاره آسیایی در لیگ قهرمانان دارند. معصلی بزرگ برای تیمی که در فصل گذشته پس از استقلال و سپاهان با زدن 46گل، رتبه سوم بهترین گلزنان را در اختیار داشت.

جست و جوی یحیی برای جذب مهاجم خارجی نشان از آگاهی او از شرایط موجود دارد اما مشکلات مالی این باشگاه چاره ای جز محدودیت انتخاب برای او باقی نگذاشته است.

خط حمله پرسپولیس در حالی تخمین پاشنه آشیل بودن به خود گرفته است که چاره ای جز دادن فرصت لازم به امثال زاهدی و پیگیری بیشتر یحیی در جذب مهاجم باکیفیت خارجی در کوتاه مدت نداشته باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.