فینال سرنوشت‌ساز: پای یک رویای بزرگ در میان است – جزئیات خبر

0 12

فینال سرنوشت‌ساز: پای یک رویای بزرگ در میان است – جزئیات خبر


کد خبر : 1953802 |
08 مرداد 1402 ساعت 11:11 |
1.2K بازدید |

1
دیدگاه

برنده بازی ترکیه- قطر در لیگ ملت‌ها؛


همه چیز برای یک فینال جذاب و مشخص شدن مسافر جدید لیگ ملت‌ها آماده است.

به گزارش “ایستگاه 3″، در چارچوب مسابقات چلنجر کاپ والیبال تیم های ترکیه و قطر در دیدار فینال رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت.

تیم ترکیه که بازی های سخت تری را نسبت به قطر تا فینال انجام داده و با شکست سه بر یک دومنیکن و سه بر دو اوکراین راهی فینال شده، فقط یک گام دیگر تا قهرمانی و حضور در لیگ ملتهای والیبال در فصل آینده پیش رو فاصله دارد.

1891377

ترکیه با اتکا بر پاسور خوش فکر و کاپیتانش ارسلان اِکشی و سه بازیکن امتیاز آور خود به نام های آدیس لاگومژیا، افه بایرام و شوباشی به چیزی جز برد نمی اندیشند و قصد دارند ناکامی سال قبل خود در فینال همین مسابقات را با پیروزی شیرین جبران کنند. در حالیکه قطر از حضور طرفداران خود بهره می‌برد و در دو بازی گذشته هواداران زیادی را به سالن کشانده است؛ موضوعی که می‌تواند کمک بزرگی برای این تیم باشد.

آلبرتو جولیانی ایتالیایی سرمربی جدید این تیم سال گذشته با المپیاکوس قهرمان لیگ یونان و چلنج‌ کاپ باشگاه‌های اروپا شده و حالا می‌خواهد نام خود را در تاریخ والیبال ترکیه به ثبت برساند.

از طرف دیگر تیم ملی والیبال قطر که به لطف میزبانی و قرعه راحت راهی فینال شد، با بازیکنان دو تابعیتی که در اختیار دارد و البته با توجه به هماهنگی بازیکنان با هم به دلیل سال‌ها کنار یکدیگر بازی کردن، می‌تواند یقه این تیم اروپایی را بگیرد.

1902709

قطر که در قهرمانی جهان سال گذشته نیز شرکت داشت حالا می‌خواهد با این قهرمانی حضور در لیگ ملتهای والیبال را برای یک سال هم که شده با بازیکنانی نظیر یوسف اوغلاف، رایمی ابراهیم ابراهیم، واسیچ، رنان ریبرو و استفانوویچ تجربه کند. مسئولین قطر برای آنکه فشار بیشتری به تیم ملی ترکیه وارد کنند حضور تماشاگران خودی را رایگان اعلام کرده و برای آنها جوایز ارزشمندی را تدارک دیده‌اند. باید دید در پایان بازی امشب آسیا پس از حذف چین تعداد نماینده‌های خود را در لیگ ملتهای والیبال حفظ خواهد کرد ویا یک نماینده دیگر از اروپا به این تورنمنت اضافه خواهد شد.

**ترکیب احتمالی قطر: میلوش استفانوویچ، یوسف اوغلاف، رایمی، رنان ریبرو، ابراهیم ابراهیم، بلال ابونابوت و ناجی محمود

سرمربی قطر: کمیل سوتو آرژانتینی

**ترکیب احتمالی ترکیه: ارسلان اِکشی، آدیس لاگومژیا، افه بایرام، شوباشی، گونش، بدریهان و دون ولکان

سرمربی آلبرتو جولیانی ایتالیایی

این بازی امشب ساعت ۱۹/۳۰ برگزار خواهد شد، همچنین قبل از دیدار فینال و از ساعت ۱۶/۳۰ به وقت ایران تیم های اوکراین و شیلی در دیدار رده بندی مقابل هم قرار می‌گیرند؛ دیداری که فقط امتیاز مثبت در رنکینگ برای برنده به ارمغان خواهد آورد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.