قسط اول نوسازی سانتیاگوبرنابئو: ۲ هزار میلیارد!

0 13

قسط اول نوسازی سانتیاگوبرنابئو: ۲ هزار میلیارد!


کد خبر : 1951527 |
27 تیر 1402 ساعت 15:32 |
821 بازدید |

2
دیدگاه


باشگاه رئال مادرید باید قسط اول وام کلانی که برای بازسازی ورزشگاه برنابئو دریافت کرده را بپردازد.

قسط اول نوسازی سانتیاگوبرنابئو: 2 هزار میلیارد!

به گزارش “ایستگاه 3″، باشگاه رئال مادرید در تاریخ سی‌ام جولای (8 مرداد) باید قسط سنگین 34 میلیونی خود را پرداخت کند؛ این بخشی از اقساط مربوط به وام کلانی است که باشگاه آن را برای پروژه نوسازی ورزشگاه سانتیاگوبرنابئو دریافت کرده است.

پرداخت اقساط مربوطه بخش مهمی از برنامه مالی رئال در فصل 24-2023 را شامل می شود. باشگاه در مجموع برای این پروژه عظیم 800 میلیون یورو دریافت کرده و قسط اول آن را باید در تاریخ 30 جولای 2023 پرداخت کند.

بخش اعظم این پروژه تا پایان سال 2023 تکمیل خواهد شد و طبق اعلام باشگاه رئال مادرید کارها طبق برنامه در حال انجام است.

میزان سرمایه‌گذاری ثبت شده در سال مالی ۲۳-۲۰۲۲، ۳۵۵ میلیون یورو بود که شامل هزینه‌های مالی انجام شده در طول دوره ساخت و ساز بود. به این ترتیب، مجموع سرمایه‌گذاری تا ژوئن ۲۰۲۳ به ۸۹۳ میلیون یورو رسید.

1899325

طبق برنامه ریزی صورت گرفته تمامی این هزینه های کلان به محض تکمیل کامل پروژه جبران خواهند شد چرا که قرار است ورزشگاه خانگی رئال مادرید، در زمینه های گسترده ای که ورزش فقط یکی از آنهاست مورد استفاده قرار بگیرد.

هدف رئالی ها این است که برنابئو در طول سال همواره برایشان پولساز باشد. بنابراین، زمانی که فوتبال وجود ندارد، این مکان می تواند تصویر خود را از یک مکان ورزشی به فضایی برای برگزاری کنسرت ها یا نمایشگاه ها و کنگره ها در کنار سایر امکانات تبدیل کند. همچنین پیش بینی می شود که رئال مادرید از این راه سالانه 100 میلیون یورو درآمدزایی داشته باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.