قهرمانی آبادان و یزد در اسکواش مردان و زنان – جزئیات خبر

0 12

قهرمانی آبادان و یزد در اسکواش مردان و زنان – جزئیات خبر


کد خبر : 1951724 |
28 تیر 1402 ساعت 15:57 |
321 بازدید |

0
دیدگاه


تیم‌های پالایش نفت آبادان و الماس کویر حدید یزد به ترتیب قهرمان لیگ برتر اسکواش باشگاه‌های کشور در بخش مردان و بانوان شدند. 

قهرمانی آبادان و یزد در اسکواش مردان و زنان

به گزارش”ایستگاه 3″ و به نقل از فدراسیون اسکواش؛ مرحله پایانی لیگ برتر اسکواش مردان در یزد برگزار شد و در دیدار پایانی تیم پالایش نفت آبادان و الماس کویر حدید یزد با هم به رقابت پرداختند، که در نهایت پالایش نفت آبادان موفق شد ۳ بر صفر حریف خود را شکست داد و قهرمان لیگ برتر اسکواش مردان شود.

تیم الماس کویر حدید یزد نایب قهرمان و ملوان تهران نیز سوم شد.

گفتنی است که هفته پایانی لیگ برتر مردان روزهای ۲۳ تا ۲۷ تیر ماه با حضور ۵ تیم به میزبانی تیم الماس کویر حدید یزد در مجموعه ورزشی کوثر استان یزد برگزار شد.

لیگ برتر بانوان

همچنین در دیدار پایانی لیگ برتر اسکواش بانوان تیم الماس کویر حدید یزد و مازند اسکواش باهم به رقابت پرداختند که در نهایت الماس کویر حدید یزد موفق شد ۲ بر یک حریفش را شکست دهد و جام قهرمانی لیگ برتر بانوان را در خانه‌ی خود نگهداشتند.

همچنین تیم مازند اسکواش نایب قهرمان شد و بریسو گلستان به مقام سومی دست پیدا کرد.

گفتنی است که هفته پایانی لیگ برتر بانوان روزهای ۲۲ تا ۲۷ تیر ماه با حضور ۵ تیم به میزبانی تیم الماس کویر حدید یزد در مجموعه ورزشی کوثر استان یزد برگزار شد.

1423938

لیگ دسته یک

مرحله پایانی رقابت‌های لیگ دسته یک اسکواش مردان نیز به میزبانی یزد برگزار شد که در بازی پایانی تیم اراک اسکواش و مازند اسکواش باهم به رقابت پرداختند که در نهایت اراک اسکواش موفق شد ۳ بر صفر مازند اسکواش را شکست دهد و قهرمان لیگ دسته یک شود.

همچنین تیم مازند اسکواش نایب قهرمان شد و مناطق نفت خیز جنوب نیز به مقام سومی دست پیدا کرد.

گفتنی است که هفته پایانی لیگ دسته یک مردان روزهای ۲۵ الی ۲۷ تیر ماه با حضور ۴ تیم به میزبانی تیم الماس کویر حدید یزد در مجموعه ورزشی کوثر استان یزد برگزار شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.