قهرمان کشتی درخواست حواله خودرو داد – جزئیات خبر

0 9

قهرمان کشتی درخواست حواله خودرو داد – جزئیات خبر


کد خبر : 1954590 |
11 مرداد 1402 ساعت 20:44 |
8.3K بازدید |

9
دیدگاه

فوتبالیست‌ها هم زحمت می‌کشند اما…


مجتبی گلیج معتقد است کشتی‌گیران و سایر ورزشکاران نیز باید حواله خودرو دریافت کنند.

قهرمان کشتی درخواست حواله خودرو داد

به گزارش “ایستگاه 3″، مجتبی گلیج در مراسم بازدید هیئت اجرایی کمیته ملی المپيک از فدراسیون کشتی دقایقی به صحبت پرداخت و خطاب به مسئولان گفت: موضوعی که بچه‌ها پیگیر آن هستند و دغدغه‌اش را دارند، بحث جوایز‌ بچه‌هاست که آقا پژمان هم گفتند. من نروژ جزء تیم ملی بودم و مدال هم گرفتم، اما از سال ۲۰۲۱ ما هنوز جوایزمان را نگرفتیم.‌ همچنین حواله خودرویی که به فوتبالیست‌ها دادند و به بقیه ورزشکاران ندادند، کمی سروصدا ایجاد کرده و باعث شده که جو بدی در ورزش ما حاکم شود.

او ادامه داد: از شما تقاضا داریم که به کشتی خیلی بیشتر توجه کنید. این رشته واقعا مدال آور است و چندین سال در مسابقات المپیک، بازی‌های آسیایی و مسابقات جهانی، یک تنه حرف اول را در ورزش کشور می‌زند. از شما تقاضا داریم که ان‌شاءالله نگاه ویژه‌تری به کشتی داشته باشید.

گلیج با تاکید بر اینکه حواله خودرو حق سایر ورزشکاران هم هست، عنوان کرد: بحث حواله خودرویی که به فوتبالیست‌ها داده شده، سروصدا ایجاد کرده و حداقل انتظار بچه‌ها این است که حداقل یک حواله خودرو به کشتی‌گیران و بقیه ورزشکاران داده شود. ما نمی‌گوییم حق فوتبالیست‌ها نیست؛ آنها هم زحمت می‌کشند و تلاش می‌کنند، اما اینکه تفاوت قائل می‌شوند، بد می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.