قوانین فوتبالی به داد فوق‌ستاره والیبال رسید! – جزئیات خبر

0 53

قوانین فوتبالی به داد فوق‌ستاره والیبال رسید! – جزئیات خبر


کد خبر : 1954325 |
10 مرداد 1402 ساعت 14:22 |
1.7K بازدید |

2
دیدگاه


مدیر برنامه های ایتالیایی متئو آندرسون از قوانین فوتبالی برای رهایی او از زنیت استفاده کرده است.

قوانین فوتبالی به داد فوق‌ستاره والیبال رسید!

به گزارش “ایستگاه 3″، پس از آنکه متئو اندرسون، ستاره والیبال آمریکا اعلام کرد به هیچ وجه حاضر نیست فصل پیش رو را در تیم زنیت سن پترزبورگ بازی کند مدیران باشگاه زراعت بانک مذاکراتی را با او آغاز کردند و توافقاتی نیز برای پیوستن او به این تیم ترکیه ای انجام شده است.

اما پس از این توافق دیمتری رضوانوف مدیر برنامه های روسی اندرسون اعلام کرد در صورت جدایی از زنیت سن پترزبورگ او باید ۹۵۰ هزار دلار غرامت به این باشگاه بپردازد. همین موضوع باعث شد تا اندرسون مذاکرات خود را متوقف و مدیر برنامه اروپایی و ایتالیایی خود را بکار بگیرد تا هر طور که شده قراردادش با زنیت را فسخ کند و از غرامت سنگین فرار کند.

لوکا نووی ایجنت ایتالیایی او نیز توانست با استفاده از قوانین فوتبالی رضایت فدراسیون جهانی والیبال را بگیرد و احتمالا دیگر خبری از جریمه متئو اندرسون نخواهد بود. فیفا اخیرا قانون فسخ یک طرفه قرارداد های بین المللی بازیکنان خارجی شاغل در لیگ های روسیه و اوکراین را تا ژوئن ۲۰۲۴ تمدید کرده و ایجنت ایتالیایی اندرسون هم از این قانون استفاده کرده و طبق ادعای رسانه های روس با موافقت فدراسیون جهانی والیبال همراه شده است.

حالا متئو اندرسون می‌خواهد در سال قبل از المپیک در لیگ کم فشارتری به میدان برود. لیگ ترکیه بسیار برای او مناسب خواهد بود و زراعت بانک می‌تواند با این بازیکن باز هم جلوی تیم قدرتمند هالک بانک بایستد.

البته طبق ادعای رسانه‌های روسیه قطعا مبلغ قرارداد او با زراعت بانک خیلی کمتر از زنیت سن پترزبورگ خواهد بود، روس ها همچنین این اقدام را شخصی می‌دانند و نه یک حرکت هدفمند فدراسیون والیبال آمریکا برای خارج کردن بازیکنان خود از لیگ روسیه، زیرا میکا کریستینسون پاسور آمریکایی اعلام کرد فصل آینده نیز در تیم زنیت کازان روسیه به والیبال بازی کردن ادامه خواهد داد.

حالا زنیت سن پترزبورگ برای جانشینی اندرسون باید دست به کار شود. البته آنها ویکتور پولتائف را در این پست دارند که با مصدومیت مواجه شده است‌، جالب است دو سال پیش این باشگاه برای آوردن اندرسون غرامت سنگینی به شانگهای چین تیم سابق ستاره آمریکایی پرداخت کرده بودند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.