قیمت طارمی برای تاتنهام: ۲۶ میلیون پوند

0 39

قیمت طارمی برای تاتنهام: ۲۶ میلیون پوند


کد خبر : 1952337 |
31 تیر 1402 ساعت 17:10 |
1.2K بازدید |

2
دیدگاه

روایت وب‌سایت انگلیسی از گزینه جانشینی هری کین؛


شرایط برای تاتنهام که در بازار تابستانی به دنبال جایگزین هری کین می‌گردد، در حال پیچیده شدن است.

قیمت طارمی برای تاتنهام: ٢۶ میلیون پوند

به گزارش “ورزش‌سه”، این سرتیتر گزارشی است که سایت انگلیسی “The Boot Room” با محوریت تاتنهام، هری کین، فولام و مهدی طارمی به رشته تحریر درآورده و در ادامه آن را می‌خوانید.

اسپرز باید اکنون به دنبال مهاجم 26 میلیون پوندی باشد تا مطمئن شود رقبای لندنی زودتر از آنها این بازیکن را به خدمت نخواهند گرفت و این رقابت را نبازد.

1900698

اخیرا توسط یک روزنامه‌نگار فاش شد که تاتنهام به دنبال جانشینی برای هری کین است و این روزنامه‌نگار ادعا کرده که اسپرز او را به عنوان یک گزینه بالقوه در صورت جدایی هری کین در نظر گرفته است.
تنها یک سال از قرارداد هری کین مهاجم ملی پوش تاتنهام باقی مانده و گزارش ها حاکی از آن است که بایرن مونیخ علاقه زیادی به او دارد. البته که هنوز قرارداد رسمی میان مونیخی‌ها و هری کین به امضا نرسیده است.
در این بین با توجه به نامشخص بودن آینده هری کین، اینکه مدیران باشگاه تاتنهام به دنبال بازیکنانی برای جانشینی او باشند، چندان شوکه کننده نیست. و در حال حاضر آنها ممکن است نگران باشند، زیرا یک باشگاه لیگ برتری یکی از اهداف بالقوه آنها را به جدی زیر نظر گرفته است.

1900699

*تاتنهام باید به سرعت برای جذب طارمی اقدام کند
هواداران فولام در تابستان امسال نگران هستند؛ زیرا الکساندر میتروویچ مهاجم نوک این تیم با پیشنهاد وسوسه‌کننده‌ای از سوی عربستانی‌ها مواجه شده و خودش هم بی میل به نهایی شدن این انتقال نیست. به همین دلیل، مدیران باشگاه فولام هم گزینه‌هایی را برای جایگزینی این بازیکن در نظر گرفته‌اند و شرایط آنها را زیر نظر دارند.

به تازگی دین جونز، روزنامه‌نگار که به نظر می‌رسد شیفته میتروویچ است و امیدوار است این بازیکن در تیم ماندنی شود، در پادکستی مرتبط با تیم فولام درباره مهدی طارمی گفته است: «بازیکنان اغلب به آنچه می‌خواهند می‌رسند و امیدوارم میتروویچ برای این انتقال اعتصاب نکند. مهدی طارمی یکی از کسانی است که به من گفته‌اند که ممکن است ما (باشگاه فولام) به او نگاه داشته باشم؛ البته اصلاً این موضوع برایم مهم نیست

علیرغم اینکه اسپرز پیشنهاد جذاب تری برای مهاجم (مهدی طارمی) است، آنها بدون شک می‌ترسند زیرا فولام می تواند برای انجام این انتقال سریعتر حرکت کند.

1900701

با در نظر گرفتن همه این احتمالات اسپرز باید هر چه زودتر برای جذب طارمی اقدام کند. ظاهرا کین دیگر تمایلی به امضای قرارداد جدید ندارد و تاتنهامی‌ها نمی‌خواهند یک مهاجم کلاس جهانی را با انتقال آزاد و در پایان مدت قراردادش از دست بدهند. به همین دلیل مدیران این باشگاه می‌خواهند در تابستان امسال کین را بفروشند و برای جذب مهدی طارمی اقدام کنند. البته که آنها باید زودتر حرکت کنند، تا فولام این بازیکن 26 میلیون پوندی را به خدمت نگیرد.

1900702

در ادامه این گزارش به آمار مهدی طارمی در پورتو پرداخته شده است:

طارمی یک مهاجم سطح بالا به نظر می رسد و که کیفیت بسیار بالایی دارد. این مهاجم تعداد گل های بسیار خوبی دارد و در حال حاضر در اوج خود است. با احتمال جدایی میتروویچ، فولام در تابستان امسال به سرعت برای جایگزینی او اقدام خواهد کرد. او در 342 بازی 179 گل به ثمر رسانده است و این نسبت بسیار خوبی است که در هر دو بازی کمی بیش از یک گل به ثمر رسانده است.

بخش پایانی این گزارش هم اینطور با توصیه به مدیران باشگاه تاتنهام نوشته شده است:
اسپرز به فردی با این نوع سابقه برای جایگزینی کین نیاز دارد، بنابراین آنها باید در اسرع وقت حرکتی را انجام دهند وگرنه ریسک از دست دادن یک استعداد برتر را در پیش دارند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.