لحظه‌شماری برای این تیتر جذاب: قهرمان جهان شدیم! – جزئیات خبر

0 16

لحظه‌شماری برای این تیتر جذاب: قهرمان جهان شدیم! – جزئیات خبر


کد خبر : 1951043 |
25 تیر 1402 ساعت 14:48 |
19.4K بازدید |

25
دیدگاه

رویایی داریم که غیرممکن نیست؛


تیم ملی جوانان والیبال ایران امروز در فینال مسابقات قهرمانی جهان به میدان می‌رود.

لحظه‌شماری برای این تیتر جذاب: قهرمان جهان شدیم!

به گزارش “ایستگاه 3″، تیم ملی والیبال جوانان ایران در حالی پا با مسابقات قهرمانی جهان گذاشته بود که به خاطر نتایج رقم خورده در لیگ ملت‌ها، مردم با دلسردی و ناامیدانه به این ورزش نگاه می‌کردند. والیبالی که طی سال‌های اخیر در میان همه ورزش‌ها به یک دلخوشی برای هواداران تبدیل شده است.

با این حال جوانان والیبال ایران موفق شدند در عرض چند روز ورق را برگردانند و حالا دوباره همه با هیجان و علاقه خاصی به والیبال نگاه می‌کنند. تیمی که توانسته با قلع و قمع کردن همه قدرت‌های دنیا و پیروزی در تمام مسابقات خود به فینال مسابقات قهرمانی جهان صعود کند.

1898508

شاید در حرف کار ساده‌ای باشد اما داریم در مورد قهرمانی جهان صحبت می‌کنیم. تیمی که به نظر بسیاری از کارشناسان می‌تواند نسل طلایی جدید والیبال ایران را رقم بزند.

با این حال شاگردان رضا مومنی مقدم برای پایان خوش در قهرمانی جهان و بالا بردن جام در بحرین کار بسیار، بسیار دشواری پیش رو خواهند داشت؛ جایی که ملی پوشان جوان ایران باید امشب در برابر ایتالیا قرار بگیرند که توانست در نیمه نهایی تیم قدرتمند و پرستاره بلغارستان را شکست دهد.

1898509

از نظر تجربه بازی در دیدار نهایی والیبال ایتالیا تا کنون در پنج دوره در فینال بازی کرده است که تنها در سال 2021 فاتح میدان شده است اما در سال‌های 1985، 1991، 1993 و 2019 به مقام نایب قهرمانی اکتفا کرده است. تیم ملی والیبال جوانان ایران تنها در سال 2019 تجربه حضور در فینال را داشته است که در همان سال هم با شکست ایتالیا قهرمانی را از آن خود کرده بود.

در واقع ایتالیا برای انتقام پا به مسابقه امشب برابر ایران می‌گذارد و در سمت مقابل ملی پوشان جوان ما نیز قصد دارند روند شگفت انگیز و بدون شکست خود را با قهرمانی ترکیب کنند؛ پس بیایید امیدوار باشیم که در پایان بازی تیتر بزنیم: “ایران قهرمان جهان شد.”

1898510

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.