لطفا به این تیم اندازه کلمه قهرمان جهان توجه کنید – جزئیات خبر

0 12

لطفا به این تیم اندازه کلمه قهرمان جهان توجه کنید – جزئیات خبر


کد خبر : 1951574 |
27 تیر 1402 ساعت 21:23 |
1.5K بازدید |

6
دیدگاه

جوانانی که آینده والیبال ایران هستند؛


بازیکنان زیر ۲۱ سال تیم ملی والیبال ایران می‌توانند مستحق دریافت جوایز درخور مقامی که کسب کردند باشند.

لطفا به این تیم اندازه کلمه قهرمان جهان توجه کنید

به گزارش “ایستگاه 3″، شاید نوشتن از کسب عنوان قهرمانی جهان در والیبال جوانان راحت باشد، اما در عمل تمام اعضای تیم ملی والیبال زیر ۲۱ سال از کادرفنی تا بازیکنان برای کسب این افتخار روزهای بسیار سختی را پشت سر گذاشته‌اند.

شعار “گریه در تمرین و خنده در زمین مسابقه” برای بازیکنان تیم ملی جوانان به یک روتین دوساله تبدیل شده بود و بازیکنانی چون عرشیا به‌نژاد نیز در مصاحبه‌های خود در مورد آن صحبت کردند.

اعضای تیم ملی جوانان برای ایستادن بر بام والیبال جوانان جهان بیش از ۳۷۰ جلسه تمرینی سخت را پشت سر گذاشتند و طوری در این تورنمنت پشت سر هم پیروزی کسب می‌کردند که انگار سطح تیم‌های دیگر از آنها پایین‌تر است.

این بازیکنان نوید یک نسل طلایی جدید را برای والیبال ایران می‌دهند، اما می‌توانند با حمایت و تشویق به ادامه روند حرفه‌ای و تمرینات خود دلگرم‌تر باشند.

1898509

قهرمانی آنها واکنش و تحسین مهم‌ترین چهره‌های ایران را برانگیخت و طی روزهای گذشته خبر از معافیت آنها از خدمت سربازی داده شده که آن هم هنوز صددرصد قطعی نشده است. پیش‌تر برای ورزشکاران مختلف جوایزی چون سکه و حواله‌های خودرو در نظر گرفته می‌شد و شاید بازیکنان جوانی که موفق به کسب قهرمانی جهان شده‌اند نیز مستحق چنین جوایز و تشویق‌های مادی نیز باشند.

در نهایت باید دید از نسل امیدوارکننده والیبال ایران در عمل چه تقدیری به عمل می‌آید؛ اتفاقی که می‌تواند بازیکنان پرانرژی ایران را از دلسرد شدن دور کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.