ما و ایران شانس زیادی برای رسیدن به فینال داریم – جزئیات خبر

0 13

ما و ایران شانس زیادی برای رسیدن به فینال داریم – جزئیات خبر


کد خبر : 1950517 |
22 تیر 1402 ساعت 21:30 |
26.7K بازدید |

3
دیدگاه


سرمربی تیم ملی والیبال جوانان بلغارستان گفت: ایران و بلغارستان شانس زیادی برای حضور در دیدار فینال مسابقات قهرمانی جهان را دارند.

ما و ایران شانس زیادی برای رسیدن به فینال داریم

به گزارش “ایستگاه 3″، آندریا بوراتنی پس از شکست شاگردانش برابر تیم ایران در آخرین مسابقه مرحله دوم رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان در بحرین، افزود: امروز شاهد مسابقه خوبی بودیم. تیم‌های ملی والیبال جوانان ایران و بلغارستان شانس زیادی برای حضور در دیدار فینال این مسابقات دارند چرا که این دو تیم از قدرتمندترین تیم‌های این رقابت‌ها هستند. این مسابقه از سطح فنی بالایی برخوردار بود.

در تیم بلغارستان بازیکنان عملکرد خوبی از خود ارائه دادند، اما باید در سرویس قدرت بیشتری را به کار می‌گرفتیم آن هم به این خاطر که اگر مقابل تیم‌هایی مانند ایران سرویس‌های خوبی را نزنید، شانسی برای پیروزی نخواهید داشت.

سرمربی تیم ملی والیبال جوانان بلغارستان تاکید کرد: این مسابقه کاملا با دیدار قبلی که دو تیم در صوفیه داشتند، متفاوت بود. در این بازی بازیکن کلیدی تیم ملی والیبال جوانان ایران پوریا حسین خانزاده این تیم را همراهی کرد. پوریا در سرویس و حمله بسیار قدرتمند است و تفاوت بزرگی در این بازی ایجاد کرده بود. در این مسابقه هر تیمی که سرویس‌های بهتری زد، پیروز مسابقه شد.

او در خصوص تیم‌های ایتالیا، آرژانتین و برزیل نیز اظهار نظر کرد و گفت: تیم ملی والیبال جوانان ایتالیا تیمی بسیار خوب، منسجم و سازمان یافته است. همه تیم‌های دیگر حاضر در این مسابقات از جمله آرژانتین و برزیل نیز از سطح کیفی و فنی بالایی برخوردار هستند. تیم‌هایی که در مرحله نیمه نهایی حضور خواهند داشت، مطمئنا هر دو بازی باقی مانده خود را نیز همانند فینال در نظر خواهند گرفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.