مدافع والیبال ایران: امیدوارم به المپیک برویم – جزئیات خبر

0 17

مدافع والیبال ایران: امیدوارم به المپیک برویم – جزئیات خبر


کد خبر : 1971015 |
15 مهر 1402 ساعت 20:30 |
17K بازدید |

32
دیدگاه

تمام تلاش‌مان را کردیم اما نشد


مدافع میانی تیم ملی والیبال ایران می‌گوید این تیم تمام تمرکز و وجود خود را برای کسب سهمیه المپیک خواهد گذاشت.

مدافع والیبال ایران: امیدوارم به المپیک برویم

به گزارش ایستگاه 3، مهدی جلوه پس از شکست تیم ایران مقابل برزیل گفت: برزیل تیمی است که همیشه به ستاره‌هایش می‌شناختند و همیشه شرایط خوبی دارد. الان نصف نفراتش را تغییر داده و در حال جوانگرایی است اما خیلی خوب از شرایط استفاده می‌کند و تمام تلاشش را کرد که امروز بهترین عملکرد را نشان دهد چون هنوز برای صعود به المپیک شانس دارد.

وی افزود: ما هم باتوجه به اتفاقاتی که در چند روز اخیر برایمان رخ داده، تمام تمرکز و تلاشمان روی این بود که با بهترین نتیجه و برد برای ایران، حس خوب رقم بزنیم اما متاسفانه نشد. خیلی جا داشت در بازی‌هایی که داشتیم، شرایط را بهتر کنیم. خیلی مواقع آنطور که می‌خواستیم نشد و بسیاری از بازی‌ها از دستمان در رفت. اما نگاه به گذشته یا بهانه آوردن چیزی را درست نمی‌کند.

1937173

مدافع میانی تیم ملی درباره آینده والیبال ایران عنوان کرد: بهترین کار این است که تمام تمرکز و برنامه‌ریزی را روی این بگذاریم که از بازی آخری که امسال در رده ملی داریم، با یک نتیجه خوب و برد، به کشورمان برگردیم و تمام برنامه‌‎ریزی را روی این داشته باشیم که عملکرد خوبی نشان دهیم.

جلوه در پایان اظهار داشت: تورنمنت سال آینده باقی مانده و مردم مطمئن باشند تمام تمرکز و وجودمان را می‌گذاریم تا شرمنده مردم نشویم و سهمیه المپیک را کسب کنیم و آنجا هم با بهترین عملکرد، شادی و حال خوب را به مردم هدیه دهیم. جا دارد از همه مردم بابت پشتیبانی و حمایت تشکر کنم و مطمئن باشند که ما هم جواب این حمایت را به زودی می‌دهیم و بهترین درخشش را شاهد خواهند بود. امیدوارم ملی‌پوشان را دعا کنند و حال همه خوب باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.