مدعی خاموش لیگ برتر در آستانه کامل شدن + خبر جدید

0 8

مدعی خاموش لیگ برتر در آستانه کامل شدن + خبر جدید


کد خبر : 1952809 |
03 مرداد 1402 ساعت 01:59 |
1.5K بازدید |

2
دیدگاه

از این تیم باید ترسید؛


گل گهر این روزها با مارینوس اوزونیدیس در حال مهیا کردن یک مدعی خاموش در لیگ بیست و سوم است.

مدعی خاموش لیگ برتر در آستانه کامل شدن

به گزارش”ایستگاه 3″ گل گهر روز دوشنبه با سامان فلاح یکی از پدیده های جدید فوتبال ایران به توافق رسید تا مربی یونانی در بخش دفاعی ترکیب کاملتری را در اختیار داشته باشد. این تیم در حالی این انتقال نسبتا گرانقیمت را انجام داد که به نظریکی دو بازیکن دیگر را مدنظر دارد.

1901537

*یک ستاره عراقی 
یکی از این بازیکنان یک سهمیه آسیایی و بازیکنی ملی‌پوش از کشور عراق باشد، که در پست وینگر به ترکیب در دسترس اوزونیدیس اضافه خواهد شد. اوزینیدیس همچنین باید به دنبال دستکم یک مهاجم هدف در ترکیب تیمش باشد. او در فصول گذشته بیشتر نشان داده که به آرایش 1-2-3-4 علاقمند است و در این روش  به یک مهاجم مرکزی با توانایی های فیزیکی و سرعتی خاص نیاز دارد. در حال حاضر گفته می شود این مسئولیت در گل گهر بیشتر برعهده امیرشهیم مهاجم نیم فصل گذشته ملوان انزلی  است، که پس از پشت سر گذاشتن یک نیم فصل قرضی در انزلی دوباره به سیرجان بازگشته است.
با این وجود الان گل گهر در فاصله ده روز مانده به آغاز فصل جدید رقابت های لیگ برتر ترکیبی دارد، که با اضافه شدن دو بازیکن دیگر این تیم را به یک تیم مدعی و سرسخت برای تمامی رقبا بدل خواهد کرد. آنها البته نسبت به تیم فصول گذشته تغییراتی جدی و اساسی داشته اند.

1901534

*تکمیل دفاع با فلاح
درون دروازه محمدرضا اخباری و در خط دفاعی ابوالفضل رزاق پور و سامان فلاح به تیم اضافه شده اند. جالب است که آنها محسن فروزان دروازه‌بان فصل گذشته را هم دارند و با این وصف دو دروازه بان مدعی حضور در ترکیب اصلی امسال در گل گهر رقابت می کنند. در خط دفاعی هم علیرضا آرتا، طاها شریعتی، مسیح زاهدی و مهران گلزاری فعلا در لیست حضور دارند.   آنها در این بخش امیرجعفری دفاع چپ جوان را دارند که توانایی بازی در پست های بالاتر مثل هافبک و وینگر را هم دارد. ابوالفضل رزاق پور هم به عنوان یک بازیکن باتجربه در پست مدافع چپ از تراکتور به گل گهر پیوسته است. ضمن اینکه مهدی تیکدری به نظر می‌رسید مدافع راست ثابت گل‌گهر در پست دفاع راست باشد.

1901532

*خط میانی 
اوزینیدس اگر بخواهد با دو هافبک دفاعی بازی ها را شروع کند احتمالا جنسش جور است چرا که احمدزنده روح یک هافبک دفاعی چپ پا است که به تیم برگشته، علی علیزاده از فصل قبل حفظ شده و حمید بوحمدان نیز یکی از خریدهای جدید در پست شماره 6 است.در بخش تهاجمی تر خط میانی هم بهنام برزای، علی اصغر عاشوری حضور دارند. ضمن اینکه اریک بایناما هم می‌تواند با اضافه شدن خریدهای جدید به مرکز میدان بیاید و در این بخش به کادر فنی برای پیشبرد اهدافش کمک کند.

1901535

*وینگرهای چپ و راست 
آن ها در حال حاضر علیرضا کوشکی و مهمدی ممی زاده که از فولاد و صنعت نفت به این تیم پیوستند را به عنوان وینگر در اختیار دارند. مهدی تیکدری نیز یکی از بازیکنانی است که توانایی بازی در این خط و البته خط دفاعی را هم دارد. امیر کامکار جوان دیگر گزینه اوزونیدیس در این پست است.  همچنین در پست وینگر به زودی یک بازیکن ملی پوش عراقی به اردوی سیرجانی‌ها اضافه خواهد شد.

1901536
یکی دیگر از تغییرات قابل توجه گل‌‎گهر در لیگ بیست و سوم اضافه شدن هادی عقیلی به عنوان یک مربی جوان است، که باید دید ستاره سابق تیم ملی و باشگاه سپاهان در کسوت جدید چطور عمل خواهد کرد. این موضوع یکی دیگر از جذابیت‌های سرمه‌ای پوشان در لیگ بیست و سوم به شمار می‌رود.

*به دنبال رقیبی جدی برای مهاجم جوان
دربخش تهاجمی می توان گفت گل گهر در حال حاضر تیمی جوان و ناشناخته است.  امیرشهیم  بازیکن جوانی است که باید منتظر ماند و دید چه عملکردی خواهد داشت. یک مهاجم برزیلی یا آفریقایی در این منطقه به زودی به تمرینات گل‌گهر اضافه می‌شود و البته اریک بایناما هم باید دید در تفکرات مارینوس اوزونیدس در کدام پست مدنظر قرار دارد.
هرچه هست ترکیب گل گهر متفاوت، غیرقابل انتظار و ناشناخته به نظر می رسد. باید دید ظرف روزهای باقیمانده تا شروع مسابقات چه بازیکن یا بازیکنانی به این تیم اضافه خواهند شد. آنها در اولین هفته لیگ روز پنجشنبه دوازدهم مرداد میزبان فولادخوزستان هستند و این بازی می تواند تاحدودی ذهنیت ها را نسبت به گل گهر مدل 2023 شکل بدهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.