مسی، پرطرفدارترین تاریخ: بالا‌تر از همه، حتی کریس!

0 10

مسی، پرطرفدارترین تاریخ: بالا‌تر از همه، حتی کریس!


کد خبر : 1954759 |
12 مرداد 1402 ساعت 19:16 |
11K بازدید |

11
دیدگاه


فروش پیراهن‌های لیونل مسی در بیست و چهار ساعت اول عرضه رسمی این پیراهن‌ها رکورد تاریخ ورزش را شکست.

مسی، پرطرفدارترین تاریخ: بالا‌تر از همه، حتی کریس!

به گزارش “ایستگاه 3″، لیونل مسی چه زمانی که در مستطیل سبز حضور دارد و چه بیرون از زمین‌های فوتبال همچنان به رکوردشکنی ادامه می‌دهد. جدیدترین رکوردی که اسطوره آرژانتینی موفق به شکستن آن شد رکورد فروش پیراهن‌های او در بیست و چهار ساعت اول عرضه رسمی آنها به بازار بود.

انتقال لیونل مسی به اینترمیامی دنیای فوتبال و ورزش آمریکا را تکان داد. حضور ستاره آرژانتینی در آمریکا چنان تبی در این کشور که ورزش فوتبال در آن محبوب‌ترین ورزش به حساب نمی‌آید ایجاد کرده که حالا فروش پیراهن‌های جدید او رکوردشکن شده است.

1904879

بعد از ورود رسمی پیراهن‌های لیونل مسی در اینترمیامی به بازار، حجم فروش این پیراهن‌ها در بیست و چهار ساعت اول رکورد فروش پیراهن‌ نه تنها در فوتبال بلکه در کلیه ورزش‌ها را شکست. از رقیب ازلی او، کریستیانو، گرفته تا ستاره‌های بزرگی مثل لبران جیمز حالا هیچکس از این نظر توان رقابت با لئو را ندارد.

در زمان بازگشت کریستیانو رونالدو به منچستریونایتد فروش پیراهن‌های شیاطین سرخ که نام رونالدو بر پشت آن حک شده بود به رکوردی جدید تبدیل شد، اما حالا مسی این رکورد را شکسته است. حالا مسی در رتبه اول، کریستیانو رونالدو در رتبه دوم و تام بردی و لبران جیمز در رتبه‌های بعدی قرار گرفته‌اند.

1904880

تام بردی زمانی که تیم سابقش نیوانگلند پایرتز را ترک کرد و به تامپا‌بی پیوست شاهد فروش خارق‌العاده پیراهن‌های جدیدش بود. لبران جیمز هم زمانی که از کلیولند کاوالیرز به لس‌آنجلس لیکرز پیوست شاهد موج قابل توجهی برای خرید پیراهن‌هایش بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.