معجزه والیبال ایران نیمه‌کاره ماند! – جزئیات خبر

0 8

معجزه والیبال ایران نیمه‌کاره ماند! – جزئیات خبر


کد خبر : 1955141 |
14 مرداد 1402 ساعت 14:39 |
2.2K بازدید |

0
دیدگاه

با شکست برابر لهستان؛


تیم ملی دانشجویان به دیدار رده‌بندی والیبال دانشجویان جهان رفت.

معجزه والیبال ایران نیمه‌کاره ماند!

به گزارش “ایستگاه 3″، در چارچوب مسابقات والیبال دانشجویان جهان تیم ملی والیبال دانشجویان ایران که از یک بازی سخت و سه ساعته در یک چهارم نهایی با کمتر از بیست و چهار ساعت استراحت به نیمه‌نهایی و دیدار با لهستان رفت نتوانست عملکرد بازی قبل خود را به نمایش بگذارد و با نتیجه سه بر صفر مقابل این تیم شکست خورد و به دیدار رده بندی رفت.

شاگردان غلامرضا مومنی مقدم در این دیدار گیم‌های بازی را با نتایج ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۱۱ مقابل لهستانی‌ها شکست خوردند. تیم لهستان که از سه بازیکن ملی‌پوش در لیگ ملت‌های والیبال به نام‌های دوید دالسکی، پوربا و کمیل ژیمورا بهره می‌برد و با میانگین قدی بلند که در حد استانداردهای یک تیم بین المللی والیبال است توانست راهی فینال مسابقات شود. آن‌ها در این بازی اجازه خودنمایی به تیم ملی والیبال ایران ندادند. دوید دالسکی قطر پاسور تیم دانشجویان لهستان ستاره میدان بود، که مدافعان ایران نتوانستند او را کنترل کنند.

حالا تیم ملی ایران با این شکست در دیدار رده بندی باید به مصاف بازنده دیدار ایتالیا و چین برود. مسابقات در شهر چنگدو چین در حال برگزاری است و فردا روز آخر رقابت‌هاست.

1905493

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.