ملاقات شجاع با کاشف و کاپیتان (عکس)

0 40

ملاقات شجاع با کاشف و کاپیتان (عکس)


کد خبر : 1954941 |
14 مرداد 1402 ساعت 02:30 |
1.4K بازدید |

1
دیدگاه


ستاره خط دفاعی تراکتور در دیدار تدارکاتی تیمش با اولین مربی و کاپیتانش رودررو و خاطراتش را مرور کرد.

ملاقات شجاع با کاشف و کاپیتان (عکس)

به گزارش” ایستگاه 3″ شجاع خلیل زاده در حاشیه بازی تدارکاتی تیم‌های تراکتور و مس رفسنجان دو آشنای قدیمی را دید. یکی اکبر زبر دست سرمربی سابق مدیرفنی حال حاضر مس رفسنجان و دیگری نادرفتح اللهی کاپیتان تیم در زمانی که شجاع در این تیم بازی می‌کرد. شجاع خلیل زاده وقتی که یک بازیکن 19 ساله بود اولین بار در مس رفسنجان به فوتبال ایران معرفی شد. او در همان سال‌های ابتدایی زیر نظر اکبر زبردست به عنوان یک بازیکن جوان فعالیت می‌کرد در حالی که نادرفتح اللهی کاپیتان تیم بود.

1905179

شجاع که امسال بعد از مدتی دوری از فوتبال ایران به تراکتور برگشته امروز با دیدن این دو چهره با آن‌ها کنار زمین چند دقیقه‌ای را به گفت و گو و خاطره بازی گذراند. اکبرزبردست در حال حاضر مدیرفنی و نادرفتح اللهی نیز سرپرست تیم مس رفسنجان هستند و شجاع نیز در این فصل پیراهن تراکتور را به تن دارد. خلیل زاده در فاصله سال‌های 87 تا 89 و در خلال لیگ‌های هشتم و نهم در مس رفسنجان حضور داشت و از آنجا راهی مس کرمان شد. او سه فصل در مس کرمان بود و سپس به سپاهان و تراکتور رفت.
این مدافع ملی پوش سه فصل در پرسپولیس و سه سال در فوتبال قطر بود و اکنون دوباره با تراکتور حضور در لیگ برتر را تجربه می‌کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.