موسوی با انگشت شکسته گفت می‌خواهم بازی کنم! – جزئیات خبر

0 26

موسوی با انگشت شکسته گفت می‌خواهم بازی کنم! – جزئیات خبر


کد خبر : 1949673 |
19 تیر 1402 ساعت 06:59 |
673 بازدید |

0
دیدگاه

طلوع‌کیان: اگر این پنج بازی را می‌بردیم…
علیرضا طلوع کیان ابراز امیدواری کرد مشکلی برای محمد موسوی به وجود نیامده باشد.

موسوی با انگشت شکسته گفت می‌خواهم بازی کنم!

به گزارش “ایستگاه 3″،  علیرضا طلوع‌کیان، مربی تیم ملی والیبال ایران در پایان این مسابقه گفت: لیگ ملت‌های امسال هم برای ایران به پایان رسید و فکر می‌کنم یک تجربه گران‌بها و بزرگ برای والیبال ایران، بازیکنان و کادر فنی بود. باید به خوبی از این تجربه استفاده کنیم. در 5 مسابقه در ست پنجم بازنده شدیم و چه بسا اگر در این مسابقات پیروز می‌شدیم شرایط به گونه دیگری رقم می‌خورد.

تیمی که عادت به باخت کرد در هفته سوم، در سه مسابقه با نتیجه 3 بر 2 بازنده شد. در دیدار با فرانسه هم که خوب بازی کردیم با نتیجه 3 بر صفر باختیم. مشخص می‌شود که اگر بازیکنان اصلی را در اختیار داشتیم قطعاً 4 بازی هفته آخر را می‌بردیم و شانس صعود داشتیم. در بازی آخر 12 بازیکن داشتیم و حتی حضرت‌پور هم مصدومیت کوچکی داشت.

1896285

مربی تیم ملی والیبال ایران گفت: در مجموع با تیمی نصفه و نیمه 3 بازی پنج سته انجام دادیم و این یعنی اگر همه ارگان‌ها با ما همکاری می‌کردند و با تمام نفرات در مسابقات حضور پیدا می‌کردیم و تمرکز کافی داشتیم، می‌توانستیم مثل سال گذشته در هفته آخر 4 پیروزی کسب کنیم. قطعاً باید نقاط ضعف و قوت خود را بررسی و برای آینده تجربه کسب کنیم. امروز مقابل کوبا خیلی پر انرژی و جنگنده ظاهر شدیم، اما برنده نشدیم.

طلوع‌کیان درمورد حمایت مردم در این مدت، گفت: قطعا مردم خودشان تلاش بازیکنان را دیدند. در دو روز اخیر هم بازیکنان ایران بسیار تشویق شدند. حاجی‌پور با ویلچر و شریفی هم با عصا در کنار تیم حضور پیدا کردند.

جواد کریمی و حضرت‌پور روی نیمکت نشسته بودند و هیچکس کم نگذاشت. مردم همیشه حامی تیم ایران بودند و از تک تک آن‌ها تشکر می‌کنم. تمام عرقی که بازیکنان ریختند برای شاد کردن دل مردم بود و امیدوارم از این مسابقات تجربه خوبی کسب کرده باشیم.

او درمورد مصدومیت سید محمد موسوی در ست چهارم دیدار مقابل کوبا، تصریح کرد: اینکه من می گویم بچه ها سنگ تمام گذاشتند و با غیرت ظاهر شدند یعنی همین؛ وقتی انگشت سید را دیدم تصور کردم که او نمی تواند به بازی ادامه دهد، اما خودش اعلام کرد که باید بازی کنم. فکر می‌کنم بند اول و دوم انگشت وی شکسته باشد که امیدوارم اینگونه نباشد. موسوی بازیکن باغیرتی است و به عنوان کاپیتان بسیار به ما کمک کرد. امیدوارم که زودتر سلامتی‌اش را به دست بیاورد و به شرایط ایده‌آل بازگردد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.