میزبان بی‌رحم، حریف ژاپن در نیمه نهایی لیگ ملت‌ها – جزئیات خبر

0 13

میزبان بی‌رحم، حریف ژاپن در نیمه نهایی لیگ ملت‌ها – جزئیات خبر


کد خبر : 1951964 |
29 تیر 1402 ساعت 23:26 |
21.3K بازدید |

21
دیدگاه

برزیل تسلیم محض شاگردان گربیج؛


لهستان با برتری برابر برزیل به جمع چهار تیم نهایی لیگ ملت‌های والیبال راه یافت.

میزبان بی‌رحم، حریف ژاپن در نیمه نهایی لیگ ملت‌ها

به گزارش “ایستگاه 3″، در آخرین بازی از مرحله یک چهارم نهایی لیگ ملت‌های والیبال تیم لهستان که میزبان دور نهایی‌ مسابقات است توانست با نتیجه سه بر صفر برزیل قدرتمند را از پیش رو بردارد و با راه‌یابی به مرحله نیمه‌نهایی مقابل ژاپن قرار بگیرد.

در این مسابقه که دو تیم پر افتخار مقابل هم قرار گرفته بودند، ست اول پایاپای پیش رفت و در نهایت این لهستانی‌ها بودند که ۲۶ بر ۲۴ برنده شدند. البته برزیلی‌ها به امتیاز آخر ست اول به شدت معترض بودند، ‌ولی اعتراضشان راه به جایی نبرد و همین امر باعث شد تا برزیلی‌ها تمرکز خود را از دست بدهند و ست‌های دوم و سوم را با نتایج ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۲۰ واگذار کنند و این لهستانی‌ها باشند که همانند سال گذشته راهی نیمه‌نهایی شوند و برزیل باز هم از رسیدن به مرحله باز بماند.

1900109

در این مسابقه یک طرفه الکساندر شیفکا، دریافت کننده قدرتی تیم لهستان، با کسب شانزده امتیاز بهترین امتیاز تیمش زمین بود و در تیم برزیل نیز آلان سوزا با پانزده امتیاز بهترین بود، ویلفردو لئون از لهستان هم با یازده امتیاز شب خوبی را سپری کرد.

بدین ترتیب در نیمه‌نهایی شنبه ابتدا لهستان میزبان رو در روی ژاپن قرار خواهد گرفت و سپس آمریکا به مصاف ایتالیا خواهد رفت.

1900110

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.