نبرد ستاره‌های قدیمی و جدید فوتسال ایران در ساوه – جزئیات خبر

0 13

نبرد ستاره‌های قدیمی و جدید فوتسال ایران در ساوه – جزئیات خبر


کد خبر : 1954777 |
12 مرداد 1402 ساعت 20:39 |
444 بازدید |

0
دیدگاه


در چارچوب هفته اول رقابت‌های لیگ برتر فوتسال، ساوه میزبان یک جدال زیبا بین ستاره‌های زمان خواهد بود.

نبرد ستاره‌های قدیمی و جدید فوتسال ایران در ساوه

به گزارش”ایستگاه 3″ ساوجی‌ها می‌خواهند کولاک کنند، اما کراپی‌های بی‌رحم چنین اجازه‌ای را به آن‌ها می‌دهند؟ تشنج رفتن جاوید از کراپ تمام شده و مدیران از صید لحظه آخری خود رونمایی کردند، از علی‌ ابراهیمی.  با این وصف نیمکت کراپ غنای نیمکت گیتی و مس را ندارد و لک در باشگاهی که طی سالیان اخیر در پی درخشش بی‌حصری بوده مسیر متلاطمی را پیش روی خود می‌بیند.

شهرداری ساوه، همان “اسب جوان” لیگ‌برتر خوانده می‌شود. تیمی با اعتماد به نفس در آرزوی رقم زدن شگفتی‌های بزرگ. مردان کشاورزی در فصل انتقالات آسیبی ندیده‌اند و “خارق‌العاده‌های کوچولو” آنجا هستند: امیرحسین ابطحی، محمدحسین امامی، امیرحسام عرفانی نسب، رضا بابانظری، امیرحسین غلامی، حمیدرضا مرادیان، محمدنصیری و با این جوان‌ها خواهند تاخت!

1904908

علی اکرمی از مسابقات کافا خوش آمده. او بهترین بازیکن تورنمنت تاجیکستان بوده. بازیکنی که حالا بیش از گذشته لنز دوربین‌ها را به خود زوم می‌کند. اما قدرت بهادری، علی‌رضا جوان، منوچهر لطفی، سهیل جامدی، مهران عالیقدر، علی ابراهیمی و مهمتر از همه، سعید مومنی اینجا هستند. در کراپِ بی‌رحم.

ستاره‌های امروز به مصاف ستاره‌های فردا می‌روند. شهرداری ساوه روز جمعه ۱۳ مرداد و از ساعت ۱۶ به مصاف کراپ الوند خواهد رفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.