نخستین طلای تکواندوی ایران در یونیورسیاد چین – جزئیات خبر

0 12

نخستین طلای تکواندوی ایران در یونیورسیاد چین – جزئیات خبر


کد خبر : 1954113 |
09 مرداد 1402 ساعت 14:49 |
5K بازدید |

2
دیدگاه


ملی پوش وزن 54- کیلوگرم تکواندو موفق شد در رقابت های یونیورسیاد چین به مدال طلا دست یابد.

نخستین طلای تکواندوی ایران در یونیورسیاد چین

به گزارش “ایستگاه 3″، در ادامه سی و یکمین دوره مسابقات یونیورسیاد دانشجویان جهان که در شهر چنگدو کشور چین جریان دارد، امروز دوشنبه 9 مردادماه رقابت های تکواندو در بخش کیوروگی با برگزاری مبارزات اوزان 54- و 68- کیلوگرم مردان ، 49- و 57- کیلوگرم زنان آغاز شد که «مهدی حاج موسایی» در وزن 54- کیلوگرم موفق به کسب مدال طلا دست یافت.
حاجی موسایی در وزن 54- کیلوگرم پس از یک دور استراحت، «نورزاگارای» از آمریکا را با نتیجه 2 بر صفر از پیش رو برداشت و در ادامه با همین نتیجه «ویکاش» از هند را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی صعود کرد. حاج موسایی در این مرحله به مصاف «محمد سیروات» از تایلند رفت و او را هم با نتیجه 2 بر صفر شکست داد و راهی فینال شد.
نماینده سبک وزن تکواندوی ایران در دیدار پایانی با ارائه نمایشی بی نقص و مقتدرانه در 2 راند حریف ازبک خود را شکست داد و نخستین مدال طلای کاروان تکواندوی ایران را در این دوره از رقابت ها به نام خود به ثبت رساند.
«محمد صادق دهقانی» در وزن 68- کیلوگرم، «کوثر اساسه» ملی پوش کشورمان در وزن 57- کیلوگرم و «سعیده نصیری» در وزن 46- کیلوگرم، با واگذاری نتیجه از رقابت ها کنار رفت.
پیش از این هم تیم ملی پومسه کشورمان هم در مجموع تیمی و انفرادی 4 مدال برنز در این رقابت ها کسب کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.