نیمار: ما هم مثل کهکشانی‌های رئال جواب ندادیم + خبر جدید

0 14

نیمار: ما هم مثل کهکشانی‌های رئال جواب ندادیم + خبر جدید


کد خبر : 1951864 |
29 تیر 1402 ساعت 12:36 |
3.9K بازدید |

4
دیدگاه

هدف ما فتح همه جام‌ها بود ولی؛


نیمار در مورد ناکامی مثلث مخوف پی اس جی در دو فصل گذشته حرف زد و اینکه کنار هم نتوانستند برای تیم موفق عمل کنند.

نیمار: ما هم مثل کهکشانی‌های رئال جواب ندادیم

به گزارش “ایستگاه 3″، تیم کهکشانی پی اس جی نتوانست با لیونل مسی، نیمار و کیلیان امباپه به مهمترین هدفش یعنی فتح لیگ قهرمانان برسد و فصل گذشته نیز تنها موفق به قهرمانی در لیگ شد. با جدایی مسی و رفتنش به اینتر میامی، حالا در پاریس تنها نیمار و امباپه باقی مانده اند و البته وضعیت امباپه نیز نامشخص است.

1896937

گزارشگرنیمار در مورد دلیل ناکامی پی اس جی علی رغم داشتن یک مثلث مخوف گفت: «تیم کهکشانی رئال با رونالدو نازاریو، زیدان، فیگو و بکام هم نتوانست قهرمان چمپیونزلیگ شود. گاهی واقعا با بهترین های دنیا هم نمی شود. 

من، مسی و امباپه مستقلا از بهترین های دنیا هستیم و همه این را می دانستند اما متاسفانه در کنار هم جواب ندادیم. این مثلث انگار برای ما خوب و مناسب نبود. هدف ما فتح همه جام ها بود و در ابتدای فصل با همین انگیزه کار را شروع می کردیم ولی همیشه شرایط آن طوری که شما می خواهید پیش نمی رود.»

1886139

گزارشگرنیمار سپس در مورد جدایی مسی گفت: «من از قبل می دانستم او به اینتر میامی خواهد رفت. مسی همه چیز را در فوتبال اروپا برد و خانواده او در دو سال اخیر رنج زیادی کشیدند. انتقال او از بارسا به پی اس جی حواشی زیادی داشت که به اطرافیان لئو نیز ضربه زد. درک می کنم که دوست داشت به تیمی برود که حاشیه نداشته باشد و بتواند سال های پایانی فوتبالش در آرامش باشد. به خانواده او در میامی بسیار خوش خواهد گذشت.»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.