هفتمی هانیه رستمیان در تپانچه بادی – جزئیات خبر

0 12

هفتمی هانیه رستمیان در تپانچه بادی – جزئیات خبر


کد خبر : 1953648 |
07 مرداد 1402 ساعت 17:34 |
277 بازدید |

0
دیدگاه

۴ مدال برنز ورزشکاران ایران در چنگدو


در نخستین روز از بازی‌های یونیورسیاد، تیراندازان ایران در تپانچه تیمی زنان و همچنین ملی‌پوش ووشو موفق به کسب دو مدال برنز شدند و پومسه‌روها نیز دو مدال برنز به دست آوردند.

هفتمی هانیه رستمیان در تپانچه بادی

به گزارش “ایستگاه 3” و به نقل از ایسنا، در نخستین روز از رقابت‌های یونیورسیاد تیراندازان ایران در ماده‌های تفنگ و تپانچه بادی زنان مسابقه دادند که در نهایت یک مدال برنز تیمی تپانچه بادی زنان حاصل شد. 

تپانچه بادی ۱۰ متر زنان/هفتمی رستمیان و هشتمی محمدی

هانیه رستمیان و لعیا محمدی که به ترتیب با رکورد ۵۷۴.۱۷ و ۵۷۲.۱۹ و قرارگیری در رده‌های سوم و پنجم راهی فینال شده بودند در فینال در رده های هفتم و هشتم ایستادند و از کسب مدال بازماندند. 

نمایندگان هند، مجارستان و چین تایپه اول تا سوم شدند. 

فاطمه شکاری دیگر نماینده ایران در مقدماتی تپانچه بادی بود که با رکورد ۵۶۱.۱۳ در رده بیست و هفتم ایستاد. 

برنز تیم ملی تپانچه ۱۰ متر بادی زنان

تیم ملی ایران با ترکیب هانیه رستمیان، فاطمه شکاری و لعیا محمدی با امتیاز ۱۷۰۷.۴۹ در رده سوم ایستادند و مدال برنز را کسب کردند. هند و چین نیز طلا و نقره گرفتند. 

تفنگ بادی ۱۰ متر زنان/پنجمی امیرانی و ۳۲ خدمتی

شرمینه چهل امیرانی تنها نماینده ایران بود که به فینال تفنگ بادی زنان راه یافت. او با امتیاز ۱۸۶.۹ در رده پنجم ایستاد و از کسب مدال بازماند. 

چهل امیرانی در مقدماتی با امتیاز ۶۳۰.۲ در رده سوم قرار گرفته و به فینال راه پیدا کرده بود. همچنین در مقدماتی نجمه خدمتی با رکورد ۶۲۴.۶ سی و دوم و فاطمه امینی با رکورد ۶۲۴.۱ در رده سی و هفتم ایستادند. 

پنجمی تیم تفنگ بادی ۱۰ متر زنان

تیم ایران نیز در تفنگ بادی زنان متشکل از نجمه خدمتی، شرمینه چهل امیرانی و فاطمه امینی با ۱۸۷۸.۹ امتیاز در رده پنجم ایستاد.
بنی طالبی اولین مدال‌آور ایران

همچنین در اولین روز رسمی این مسابقات و در رشته ووشو و در بخش تالو شاهین بنی طالبی در فرم نن چوآن در رده سوم ایستاد و اولین مدال کاروان دانشجویان ایران را به رنگ برنز کسب کرد. 

در مسابقات این رشته که در سالن چنگ بی برگزار شد،  ۱۰ ورزشکار شرکت کردند که نمایندان چین و هنگ کنگ مدال طلا و نقره گرفتند و  نماینده شایسته کشورمان در رده سوم ایستاد. 

همچنین، فاطمه حیدری در فرم نان دائو در میان  ۹ نفر به عنوان ششمی بسنده کرد. در این فرم ورزشکاران کشورهای چین، کره جنوبی و ماکائو اول تا سوم شدند. 

دو مدال برنز در پومسه

همچنین در مسابقات پومسه انفرادی تکواندو، مرتضی زنده دل و یاسمن لیموچی به مدال برنز رسیدند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.