همه بزرگان از این تیم ایران تمجید می‌کنند! – جزئیات خبر

0 16

همه بزرگان از این تیم ایران تمجید می‌کنند! – جزئیات خبر


کد خبر : 1950504 |
22 تیر 1402 ساعت 20:38 |
3.3K بازدید |

1
دیدگاه


سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران تاکید کرد که اولویت تیم ایران خوب والیبال بازی کردن است.

همه بزرگان از این تیم ایران تمجید می‌کنند!

به گزارش “ایستگاه 3″، غلامرضا مومنی‌مقدم پس از صدرنشینی شاگردانش با شکست بلغارستان و صعود به مرحله نیمه‌نهایی افزود: خدا را به خاطر عزتی که به تیم ملی ایران داد، شکر می‌کنم. تا الان تنها تیم بدون باخت هستیم و این نشان از قدرت و کارایی خوب بازیکنان دارد. جا دارد که از تک‌تک بازیکنان و اعضای کادر فنی که همه زحمت کشیده‌اند و هم‌دل هستند، تشکر کنم. با این زحمات و هم‌دلی توانستیم بازی‌ها را ببریم و امیدوارم در ادامه راه دو بازی باقی مانده از هشت بازی را هم برنده باشیم.

وی با بیان این‌که تیم‌های خوبی در آن گروه هستند، تصریح کرد: از آن گروه ایتالیا صعود کرده و از بین برزیل و آرژانتین هم یک تیم به نیمه‌نهایی می‌آید. برای رفتن به فینال با یکی از این سه تیم بازی می‌کنیم. همه تلاشمان را می‌کنیم و دوست داریم دل مردم را شاد کنیم و آنها خوشحال باشند. به طور حتم با هدفی که بازیکنان دارند و با همدلی که بین کادر و بازیکنان و همه عوامل هست، امیدوارم نتیجه‌ خوبی بگیریم.

سرمربی تیم ملی والیبال جوانان تاکید کرد: همانطور که قول داده‌ام اولویت تیم ایران خوب والیبال بازی کردن است. همانطور که تا به امروز دیده‌اید بازیکنان والیبال را در سطح بالایی بازی می‌کنند. انشاءالله آنها بتوانند آینده والیبال باشند. جالب است که همه مربیان و حتی خود شخص ولاسکو هم تیم ایران را ستایش و از فرم بازی بازیکنان تعریف کرد. این برای تیم جوانان افتخار است.

وی ادامه داد: فردا تیم‌ها استراحت دارند و ایران تمرین توپی و وزنه‌ای سبک برای تیم خواهد داشت. پوریا خانزاده از نظر جسمانی واقعا خسته است و در بازی امروز با بلغارستان نخواستم خیلی به او فشار بیاید و وسط بازی او را بیرون آوردم و استراحت دادم. بازیکن جایگزین او یونس جوان و هر بازیکن دیگری که به زمین رفت به نحو احسن بازی کرد و این یعنی تیم بودن. از اول هدفمان این بود که تیم باشیم. هدف انفرادی بازی کردن نیست. همه که با هم باشیم، تیم خوبی خواهیم داشت؛ تیمی که الان هستیم. کیفیت همه بازیکنان بالاست و از همه راضی هستم. امیدوارم در دو بازی آینده با همین صلابت والیبال بازی کنیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.