همیلتون: نمی‌دانم انگیزه من یک نفرین است یا نعمت! – جزئیات خبر

0 13

همیلتون: نمی‌دانم انگیزه من یک نفرین است یا نعمت! – جزئیات خبر


کد خبر : 1954511 |
11 مرداد 1402 ساعت 12:32 |
473 بازدید |

2
دیدگاه


لوئیس همیلتون نمی‌داند اینکه انگیزه زیادی برای رقابت دارد یک نفرین می‌تواند باشد یا نعمت.

همیلتون: نمی‌دانم انگیزه من یک نفرین است یا نعمت!

به گزارش “ایستگاه 3” و به نقل از RTBF، لوئیس همیلتون راننده انگلیسی تیم مرسدس بنز و قهرمان هفت دوره فرمول یک با اشاره به انگیزه بالایش در مسابقات گفت: من هنوز خیلی تشنه مسابقه هستم. نمی‌دانم این یک نفرین است یا نعمت، اما من در هر کاری که انجام می‌دهم، رقابتی هستم. روز پیش با پدرم در مورد این موضوع صحبت کردم و فکر می‌کردیم این کار دیوانگی است، زیرا احساس شکست هنوز همان حسی است که برای نخستین بار پس از یک عملکرد بد به خانه برگشتم. بعد از 16 سال در این ورزش، هنوز این علاقه و عشق را به کاری که انجام می‌د‌هم، دارم. به همین دلیل است که من هنوز اینجا هستم.

1904408

همیلتون به پرسشی درباره ترس از خطرات در فرمول یک این‌گونه پاسخ داد: من به آن فکر نمی‌کنم. بله، من از خطرات آگاه هستم، اما دریغ نمی‌کنم. ترس‌هایی وجود دارد که در انواع موقعیت‌ها به وجود می‌آیند. مثل تصمیماتی است که باید گرفته شود، اما به نظر من مهم‌ترین چیز این است که ریسک کنیم. اگر ریسک نکنید، جلو نخواهید رفت. من نمی‌توانم ثابت بایستم، بنابراین همیشه می‌خواهم پیشرفت کنم.

همیلتون هفت بار قهرمان فرمول یک جهان و دو بار نایب قهرمان شده است. او از سال 2007 تا 2012 با ماشین مک لارن مسابقه داد و پس از آن به مرسدس رفت و در آنجا شش عنوان قهرمانی کسب کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.