هیچکس نمی‌تواند این مسابقه را پیش‌بینی کند! – جزئیات خبر

0 13

هیچکس نمی‌تواند این مسابقه را پیش‌بینی کند! – جزئیات خبر


کد خبر : 1954773 |
12 مرداد 1402 ساعت 20:20 |
13.3K بازدید |

1
دیدگاه


این‌ بار در بازی شطرنج‌وار لیگ‌ برتر فوتسال، آناصنعت قم میزبان سن‌ایچ ساوه است.

هیچکس نمی‌تواند این مسابقه را پیش‌بینی کند!

به گزارش “ایستگاه 3” کاروان سن‌ایچ از مسیر هشتادودو کیلومتری گذر کرده و به آن‌جا رسیده. به قم . اما مربیان دو تیم چقدر از قرعه هفته اول خشنود هستند؟ هیچ! چه کسی می‌تواند نتیجه بازی را پیش‌بینی کند؟ هیچکس! کدام تیم قوی‌تر است؟ مشخص نیست! کدامشان در سفر قهرمانی و شگفتی‌سازی چمدان بسته‌اند؟ هر دو! آن‌ها همچون دو خط موازی مسیر را دنبال می‌کنند و هم‎‌قواره یاد می‌شوند. 

تفاوت‌ها را چه بازیکنانی رقم می‌زنند؟ علی مروتی، روح الله ایثاری و رضا سپندار برای سن‌ایچ ساوه و علی‌رضا وفایی، ابوالقاسم عروجی، سوران بالکانه و آرتا رضایی برای آناصنعت قم.

مطمئنا “زهر مار” تلخ‌تر از شکست در هفته اول نیست. پیروز شوی می‌روی آن‌ بالا و شکست بخوری آن پایین دست و پا خواهی زد. تو می‌مانی با لشکر شکست‌خورده. نگاه می‌دوزی به بالانشین‌ها. به هر حال شکست همیشه جلوی راهت سبز می‌شود، اما نباید در هفته نخست گریبانگیرت شود. این احتمال وجود دارد تا دو تیم محافظه‌کارانه به میدان قدم بگذارند. 

1904905

آنا صنعت و سن‌ایچ، یکی دیگر از آن بازی‌هایی است که از حساسیت بالایی برخوردار است. این دیدار ساعت ۱۶ و در روز جمعه، ۱۳ مرداد، در قم آغاز می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.