واریزی اندک صنعت نفت برای بازی بزرگ آبادان

0 14

واریزی اندک صنعت نفت برای بازی بزرگ آبادان


کد خبر : 1955797 |
17 مرداد 1402 ساعت 09:17 |
4.9K بازدید |

8
دیدگاه


اعضای تیم فوتبال صنعت نفت آبادان قبل از بازی با استقلال شارژ مالی شدند.

واریزی اندک صنعت نفت برای بازی بزرگ آبادان

به گزارش ایستگاه 3، تیم فوتبال صنعت نفت آبادان پس از پشت سر گذاشتن فصلی سخت در لیگ بیست و دوم حالا باید برای شروعی سخت‌تر آماده سود.
برزیل فوتبال ایران که فصل گذشته در آخرین بازی با هدایت عبدالله ویسی توانست سهمیه خود در لیگ برتر را حفظ کند حالا برای نخستین بازی در لیگ بیست و سوم آماده شده است.
این تیم اولین بازی خود را مقابل استقلال تهران در حالی میزبانی می‌کند که در نقل و انتقالات تابستانی غربالگری قابل توجهی در لیست بازیکنان خود داشت. ورود نزدیک به ۱۰ بازیکن به لیست صنعت نفت در حالی شکل گرفت که با نظر مستقیم ویسی علاوه بر جذب بازیکنان جوان تصمیم به حضور سه بازیکن عراقی در این باشگاه گرفته شد.

باشگاه صنعت نفت که به نظر می‌رسد تصمیم دارد حمایت‌های بیشتری بخصوص از لحاظ مالی از تیمش داشته باشد برای افزایش روحیه بازیکنان خود در نخستین بازی مقابل استقلال تهران تصمیم به شارژ مالی آنها گرفت.
این تیم در حالی ظهر دوشنبه گذشته واریزی اندکی برای کادر فنی و بازیکنان خود داشت که ماجراجویی جدیدی را با ویسی در لیگ برتر دنبال می‌کند.

نفتی‌های آبادان که با تمام نفرات برای بازی با آبی پوشان پایتخت آماده می‌شوند قبل از رفتن به اردو برای بازی با استقلال شارژ مالی شدند تا روحیه بهتری پیدا کنند.

هیئت مدیره باشگاه صنعت نفت تصمیم دارد در صورت پیروزی احتمالی این تیم مقابل استقلال در آبادان پاداش ویژه‌ای را بلافاصله به حساب اعضای تیم واریز کند.

دیدار استقلال و صنعت نفت آبادان ساعت ۲۱:۳۰ شامگاه پنجشنبه هفته جاری در هفته نخست لیگ برتر در ورزشگاه تختی با حضور هوادارانی که قرار است هفتاد درصد استادیوم را یکدست برزیلی کنند برگزار خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.