والیبال ایران با یک جام به استقبال قهرمانی جهان رفت + خبر جدید

0 23

والیبال ایران با یک جام به استقبال قهرمانی جهان رفت + خبر جدید


کد خبر : 1954023 |
09 مرداد 1402 ساعت 08:13 |
756 بازدید |

0
دیدگاه


تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در دیدار فینال رقابت‌های چهارجانبه سائوپائولو با شکست سه بر صفر بلغارستان قهرمان این مسابقات شد.

والیبال ایران با یک جام به استقبال قهرمانی جهان رفت

به گزارش “ایستگاه 3″، تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در آخرین دیدار خود در مسابقات چهار جانبه سائوپائو از ساعت ۱:۳۰ دقیقه بامداد دوشنبه نهم مرداد ماه به وقت تهران در سالن اینابتئو به مصاف بلغارستان رفت.

این تیم که برابر بلغارستان در دومین دیدار این رقابت‌ها سه بر یک شکست خورده بود به دنبال انتقام در مسابقه فینال بود و موفق به شکست سه بر صفر حریف شد.
ماهان برزکار، مرتضی نریمانی، عمران کوک جیلی، ابوالفضل مهدیان، طاها بهبودنیا، آرمین قلیچ نیازی و مرتضی طباطبایی(لیبرو) ترکیب آغاز کننده تیم ایران در این مسابقه بودند.

نوجوانان ایران با امتیازات 25 بر 20 بر 25 بر 19 و 31 بر 29 برابر حریف به پیروزی رسیدند تا این رقابت‌های چهارجانبه را با قهرمانی به پایان برسانند و راهی آرژانتین شوند.

ملی‌پوشان ساعت 5 صبح راهی سائوپائولو و سپس محل برگزاری مسابقات خواهند شد. هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان پسر جهان از 11 تا 20 مرداد به میزبانی آرژانتین در شهر سان خوآن برگزار می‌شود و ملی‌پوشان کشور ساعت ۵ صبح راهی سائوپائولو می‌شوند تا از آنجا راهی سن خوآن شوند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.