واکر: با سیتی چند چمپیونزلیگ دیگر هم می‌خواهم

0 13

واکر: با سیتی چند چمپیونزلیگ دیگر هم می‌خواهم


کد خبر : 1966300 |
27 شهریور 1402 ساعت 16:22 |
1.5K بازدید |

0
دیدگاه

پپ به یکی قانع نیست، ما هم انگیزه داریم


کایل واکر می گویند به یک قهرمانی چمپیونزلیگ با سیتی قانع نیست و برای قهرمانی های دیگر قدم بر خواهند داشت.

واکر: با سیتی چند چمپیونزلیگ دیگر هم می‌خواهم

به گزارش “ایستگاه 3″، سیتی به عنوان قهرمان چپیونزلیگ، کار خود برای دفاع از عنوان قهرمانی را فردا از دیدار برابر ستاره سرخ شروع می کند. کایل واکر که اخیرا قراردادش را تمدید کرد، در نشست خبری این بازی خاضر شد و به سوالات پاسخ داد.

1926886

واکر در مورد کاپیتانی سیتی گفت: «در هر صورت انتخاب ها انجام شده و من هم یکی از پنج کاپیتان تیم هستم. البته ترتیب مهم نیست. به من، کوین دی بروینه، رودری، روبن دیاس و برناردو سیلوا بستگی دارد. من مفتخرم که بازیکنان را هدایت کنم و به عنوان کاپیتانی نمونه کار خواهم کرد.»

1926888

ذهنیت این فصل سیتی: «این وظیفه ماست که قهرمانی ها را تکرار کنیم و سرمربی به ما اعتقاد دارد و همه ما بازیکنان بزرگی هستیم. عطش و انگیزه را هنوز در تیم می بینم. مربی قانع نیست و ما باید راه او را دنبال کنیم. کاری که ما انجام داده ایم به تاریخ پیوست و ما باید یک خط بکشیم، از آن عبور کرده و رو به جلو فکر کنیم. مربی در اولین بازی فصل یک نمودار کشید و گفت که ما از پایین شروع می کنیم. ما لیگ قهرمانان و لیگ برتر را برده ایم ولی برای تکرار قهرمانی ها تلاش خواهیم کرد.»

1926887

به بالاترین سطحی خودتان رسیده اید؟ «سخت است بگویم بهترین دوره من است یا نه. من در هر بازی به زمین می روم تا بهترین عملکردم را داشته باشم. تیم روی روند برد است و فوتبال خوبی بازی می کنیم. من برای خودم برخی نقاط عطف را مشخص کرده ام و گلزنی برای انگلیس آرامش خاطر بزرگی بود. فوتبال یک بازی تیمی است و باید بازی ها را به عنوان یک تیم برنده شویم.»

فشار برای کسب قهرمانی های بیشتر در لیگ قهرمانان: «فشار برای بردن چند قهرمانی چمپیونزلیگ دیگر؟ ما کوواچیچ را با چهار قهرمانی چمپیونزلیگ داریم. تجربه او به ما کمک خواهد کرد و این چالشی هیجان انگیز است. ما آن را در لیگ برتر انجام دادیم و باید برویم و این کار را در لیگ قهرمانان  نیز انجام دهیم. شما به کمی شانس هم در لیگ قهرمانان نیاز دارید.»

1925105

تمدید قرارداد: «چرا باید بخواهم سیتی را ترک کنم؟ من الان 33 ساله هستم و واقعاً نمی خواستم یک سال دیگر برای مذاکره تلف کنم. من در سیتی جا افتاده ام و رفتن در ذهن من نیست. می خواهم تا جایی که ممکن است در این باشگاه بمانم. چرا باید باشگاهی را ترک کنم که سه گانه را برده است؟ اگر می رفتم، پنالتی قهرمانی سوپرجام اروپا را نمی توانستم بزنم. بازنشستگی در سیتی؟ امیدوارم همینطور باشد، تا 36 سالگی اینجا هستم.»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.