وکیلی: والیبال دنیا به ما احترام می‌گذارد – جزئیات خبر

0 7

وکیلی: والیبال دنیا به ما احترام می‌گذارد – جزئیات خبر


کد خبر : 1952793 |
03 مرداد 1402 ساعت 00:15 |
4K بازدید |

2
دیدگاه

امیدوارم نتیجه جوانان را تکرار کنیم و قهرمان شویم


سرمربی تیم والیبال نوجوانان ایران ابراز امیدواری کرد، این تیم در مسابقات جهانی به مانند تیم تحت هدایت مومنی مقدم عنوان قهرمانی جهان را از آن خود کند.

وکیلی: والیبال دنیا به ما احترام می‌گذارد

به گزارش “ایستگاه 3” و به نقل از تسنیم، محمد وکیلی در مورد حضور تیم والیبال نوجوانان ایران در مسابقات قهرمانی پسران زیر 19 سال جهان در آرژانتین اظهار داشت: روز یکشنبه برای شرکت در تورنمنتی چهار جانبه راهی برزیل شدیم. در این تورنمنت تیم‌های بلغارستان، ایران و دو تیم از برزیل حضور دارند.

سرمربی تیم والیبال نوجوانان ایران ادامه داد:‌ تا هشتم مرداد در برزیل هستیم. برای‌مان خیلی مهم بود که برزیلی‌ها از ما برای شرکت در بازی‌های دوستانه دعوت کرده‌اند. این نشان می‌دهد که والیبال دنیا به ما احترام می‌گذارد. همچنین برای ما اهمیت داشت که پیش از مسابقات قهرمانی جهان در کشوری نزدیک به آرژانتین،‌ تورنمنتی دوستانه داشته باشیم.

وکیلی گفت: ما روز هشتم مرداد به شهر سان‌خوان کشور آرژانتین می‌رویم. امیدواریم زحمات دو ساله بازیکنان، کادر فنی و فدراسیون جواب بدهد و بتوانیم نتیجه تیم جوانان را تکرار کرده و قهرمان جهان شویم.

وی در ادامه افزود: شش تیم فرانسه، ژاپن، آرژانتین، برزیل، ایتالیا و ایران، بخت‌های نخست قهرمانی در مسابقات نوجوانان جهان هستند. ما وارد مسابقات می‌شویم و حریفان را آنالیز خواهیم کرد تا نتیجه مطلوبی کسب کنیم.

وکیلی در پایان گفت: هدف نهایی سال‌ها فعالیت ما در رده سنی نوجوانان، آماده کردن بازیکنان مستعد برای حضور در تیم ملی بزرگسالان است تا نتایجی درخشان و در خور شأن تیم ایران کسب شود.

هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان پسر جهان از 11 تا 20 مرداد سال جاری به میزبانی آرژانتین در شهر سان‌خوان برگزار می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.